Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Kitap Alacaksan Kıdemli’ye Uğra %50’ye varan indirimden faydalan!

Bu yıl İstanbul Kitap Fuarı yapılamadı. Bu boşluğu Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’nin başlattığı ve Kasım ayı boyunca sürecek olan indirimli kitap fuarı dolduracak.

Kitap fiyatlarının oldukça yükseldiği şu dönemde Kıdemli Kitap Fuarı’nda %50’ye varan indirimler okurlar için önemli – avantajlı bir fırsat oluşturuyor.

Ürün zenginliği, kalite, sağlık standartlarına uygunluk, toptan fiyatına perakende satış politikası ile hizmet veren Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’de %35 – %50 arasında uygulanan indirimler dikkat çekiyor. Kasım ayı boyunca sürecek kitap fuarı Kıdemli’nin tüm şubelerinde geçerli. Kıdemli’de aradığınız tüm ilgili ihtiyaçlarınızı bir arada bulmanız mümkün. Bu sizi fazla zamandan ve zahmetten kurtarıyor.
İşletmenin kitabevi bölümünde aklınıza gelebilecek tüm Dünya ve Türk klasikleri, güncel romanlar, denemeler, çocuk kitapları mevcut.
Yine bu bölümde devlet okulları, özel okullar, proje okulları, üniversitelerin tüm sınav kitapları ve yardımcı kaynak kitaplarını bulabiliyorsunuz. Kıdemli’nin kırtasiye bölümünde de her marka ve model tüm araç ve gereçler, teknoloji ürünleri yer almakta. Bu bölüme adım attığınızda kendinizi bir kırtasiye dünyasına girmiş gibi hissediyorsunuz.
Satışa sunduğu ürünlerin birçoğunun üretimini de yapmakta olan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’den alışveriş yapmanın avantajını; fiyatlarda %50’lere varan indirimlerle, yani toptan fiyatına perakende alışveriş ederek yaşıyorsunuz.

Kıdemli Kırtasiye’den 0546 543 36 54 nolu whatsapp sipariş hattından tüm ihtiyaçlarınız için online siparişler de verebiliyorsunuz.

İnternet sitesinden alışveriş yapmak için tıklayınız. 

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x