Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

KIRGIN ÇİÇEKLER DİZİSİ’NİN EYLÜL’Ü DİŞÇİSİNİ PENDİK’TEN SEÇTİ

Muhteşem Yüzyıl, Yasak, Çılgın Dershane, Beyaz Yalan gibi dizilerde rol alan; son olarak da ATV’de yayınlanan ‘Kırgın Çiçekler’ dizisinde ‘Eylül’ karakteri ile 7’den 70’e tüm izleyenlerin beğenisini kazanan Bircan Damla Yılmaz, geçtiğimiz hafta sonu diş muayenesi için Pendik’teydi.

Şehir merkezinde Pendik Devlet Hastanesi’nin karşı sokağında hizmet vermeye başlayan Özel Fatih Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniliği’nde tetkikleri yapılan ünlü sanatçımız, gerekli tedavisini burada tamamlayacak.

Sevilen sanatçının Pendik’te özel bir diş poliklinikiğine geldiğini gören hayranları da onu yalnız bırakmadılar. Eylül ile hatıra fotoğrafı çektiren, sohbet etme imkanı bulan vatandaşlar, sanatçının güzelliği kadar alçak gönüllüğüne de hayran kaldıklarını ifade ettiler.

Sanatçı Bircan Damla Yılmaz da, burada yaptığı konuşmada;  son teknoloji ile donatılan Özel Fatih Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni çok beğendiğini, kendisini bilgilendiren hekimlere de tam güven duyduğunu ifade etti ve objektiflerimize gülümseyerek poz verdi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x