Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

KIDEMLİ’DE KİTAP FUARI DEVAM EDİYOR

Pendik şehir merkezi ve Güzelyalı – Esenyalı – Fatih Mahallesi bölgesinde şubeleri bulunan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’de başlatılan kitap ve kırtasiye fuarında %40 ile %50 arasında büyük oranlarda özel indirimler uygulanıyor. 

Pendik Doğu Mahallesi İlhami Soysal Bulvarı (Mostar Viyadüğü Girişi) ve Esenyalı – Güzelyalı Fatih Mahallesi bölgesi İmamı Azam Caddesi üzerinde şubeleri bulunan Kıdemli Kitabevi ve Kırtasiye mağazalarında ‘Kitap & Kırtasiye Fuarı’ başlatıldı.

Fuarda kitapseverler Türk Edebiyatı’ndan, Dünya Edebiyatı’na uzanan kitapların yanı sıra; tarih, felsefe, siyaset ve çocuk kitaplarını da çok ekonomik fiyatlarla satın alabilecek.

Toptan fiyatına perakende satış yapılan Kıdemli Kitabevi ve Kırtasiye mağazasında ayrıca; öğrencilerin okulda kullanabileceği tüm araç gereçler ve çocuklar için birbirinden renkli oyuncaklar da bulunuyor.

İlgi yoğun, fuarı devam ettiriyoruz

İşletmenin Genel Müdürü Selim Varıcı, “Müşterilerimize çok uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Kıdemli’de geniş bir ürün yelpazesi mevcut. Reyonlarımızda yaklaşık 100 bin çeşit kitabımız ve A’dan Z’ye binlerce çeşit ve marka kırtasiye ürünlerimiz var. Başlatmış olduğumuz kitap ve kırtasiye fuarına Pendik ve bölgedeki vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Türkiye’nin ve dünyanın en tanınmış markalarının ürünlerinde %40’dan %50’lere varan gerçek indirimler var. Çok daha geniş bir kitlenin bu gerçek indirimlerle hayata geçirmiş kampanyadan faydalanmaları için kırtasiye ve kitap fuarımızı bir süre daha devam ettiriyoruz” şeklinde konuştu.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x