Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

‘KIDEMLİ’ TÜRKİYE MARKASI OLDU

Bağcılar, Sefaköy, Pendik ve Güzelyalı’da şubeleri bulunan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye, pandemi döneminde de sektörün yüz akı oldu. Reklam çalışmalarına ara vermeyen şirket; organize ettiği indirim kampanyaları ile Türkiye genelinde yüz binlerce müşteriye ulaştı

Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye; ürün zenginliği, kalite, sağlık standartlarına uygunluğu, toptan fiyatına perakende satış politikası ile Türkiye markası oldu.

Her şeyden önce Kıdemli’de aradığınız tüm ilgili ihtiyaçlarınızı bir arada bulmanız mümkün. Bu sizi fazla zamandan ve zahmetten kurtarıyor.

İşletmenin kitabevi bölümünde aklınıza gelebilecek Dünya ve Türk Klasikleri, güncel romanlar, denemeler, çocuk kitapları mevcut. Adeta yok yok. Siparişleriniz de en kısa zamanda temin ediliyor.

Yine bu bölümde devlet okulları, özel okullar, proje okulları, üniversitelerin tüm sınav kitapları ve yardımcı kaynak kitaplarını bulabiliyorsunuz.

Kıdemli’nin kırtasiye bölümünde de her marka ve model tüm araç ve gereçler, teknoloji ürünleri yer almakta. Bu bölüme adım attığınızda kendinizi bir kırtasiye dünyasına girmiş gibi hissediyorsunuz.

Çocuklar için birbirinden güzel, kaliteli yüzlerce çeşit eğitici öğretici oyuncakların  bulunması da işletmenin özellik ve ayrıcalıklarından.

Satışa sunduğu ürünlerin birçoğunun üretimini de yapmakta olan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’den alışveriş yapmanın avantajını; fiyatlarda %50’lere varan indirimlerle, yani toptan fiyatına perakende alışveriş ederek yaşıyorsunuz.

Geniş ve hijyenik alanlarda hizmet veren 100 binin üzerinde çeşidi  bulunan Kıdemli mağazalarından alışveriş yaparken, keyif ve mutluluk verecek hoş sürprizlerle de her an karşılaşabiliyorsunuz.

Kıdemli Kırtasiye Genel Müdürü Selim Varıcı, hem ürünleri hem şubeleri hem de tanıtım ve satış faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Varıcı, perakende satış tecrübeleriyle ön plana çıktıklarını belirtti.

ÜRÜNLERE İLGİ YOĞUN

Ürünlerinin ilgi gördüğüne dikkat çeken Varıcı, şunları kaydetti: “Dört merkez şubemizle hizmet veriyoruz. Pendik, Güzelyalı, Bağcılar ve Sefaköy’de şubelerimiz mevcut. Ama şirket olarak ülkenin tamamına ürün satışımız var.

Yaptığımız ulusal reklamlarla indirim ve kampanyalarımızı tüm Türkiye’ye duyuruyoruz. Ürünlerimizi Anadolu’nun dört bir yanına taşıyoruz. Çalışanlarımız tecrübeli. Şubelerimizdeki perakende satış elemanlarımız eğitimli ve deneyimli olup tüketiciyle yakın irtibat halinde”

FİYATLAR MAKUL

Varıcı, Kıdemli Kırtasiye’nin müşterilerini nitelikli ve CE belgeli ürünlerle buluşturduğuna işaret ederek, “Fiyatlarımız da makul, uygun” dedi. Varıcı, “Faber Castell, Noki, Pensan ve Bilsan gibi alanında en iyi olan firmalarca üretilen ürünlerimiz var. Bu ürünlerimiz beğeniliyor, takdir topluyor” şeklinde konuştu.

AR-GE ÇALIŞMALARI YAPIYOR

Müşterilerden gelen öneri ve talepleri temel alarak önemli adımlar attıklarını belirten Varıcı “Ar – Ge çalışmaları yaparak; herkesin daha sağlıklı ürünlerle buluşmasını temin ediyoruz” diyor.

Kırtasiye ürünleri alırken bilinçli olmanın önemine değinen Varıcı,“Veli yanılabilir çünkü satın aldığı ürünlerin kalitesi ve fiyatları hakkında doğru bilgi sahibi değildir. Hatta bu noktada sektörde satış yapanların dahi çoğunlukla yeterli donanıma sahip olmadıklarını söyleyebilirim. Dolayısı ile bu durum, müşterilerin verimsiz, yani zarar ettiği bir alışveriş yapmalarına yol açar.

Bu arada şunun da altını çizmek isterim: Kırtasiyelerde genellikle, dikkat çekebilecek birkaç üründe uygun fiyat politikası uygulanır. Yan ürünlerde ise müşteriyi yanıltacak şekilde 3 – 4 kat fazla fiyat mevcuttur.

Bizim Kıdemli olarak farkımız; müşteri farkında olmasa da onu korumak ve kollamak, kaliteli, sağlıklı ve ekonomik ürünlerle buluşmasını sağlamaktır.

RAFLARIMIZ DOLU

Biz KIDEMLİ olarak, raflarımızda gereksiz ürün bulundurmuyoruz. Çünkü çocuk bazen albenisine kapıldığı ürünlere meylediyor. Biz hem çocuğun zevkine, hem de ailenin bütçesine hitap eden, ihtiyacı tam karşılayan bir strateji izliyoruz. Ürün portföyünü ona göre ayarlıyoruz. Fakat bu da yanlış anlaşılmasın, raflarımızda A’dan Z’ye ihtiyaç duyulan tüm ürünler var.

Biz Kıdemli olarak daha istikrarlı ilerleme ve büyümenin peşindeyiz. Açıkçası maksimum para kazanmaktan ziyade, uzun soluklu bir kalite çizgisi oluşturma çabası içerisindeyiz. Yani ‘kazancı’ güven ve kalitenin getireceği kanısındayız.

Dolayısı ile tüm  ürün portföyümüzün fiyatlandırılması hep bu ideal çerçevesinde oluşuyor.”

www.kidemli.com

facebook/kidemlikitabevi

twitter/kidemlikitabevi

instagram/kidemlikitabevi

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x