Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

KIDEMLİ KİTABEVİ & KIRTASİYE’DE KİTAP FUARI BAŞLADI

Pendik şehir merkezi, Güzelyalı, Bağcılar, Sefaköy’de şubeleri bulunan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye İstanbul’un en büyük kitabevi niteliğini taşıyor. Mağazada kitapların yanı sıra öğrencilerin okulda kullanabileceği tüm araç gereçler ve çocuklar için birbirinden renkli oyuncaklar da bulunuyor. Kitap fuarı 3 Kasım’a kadar sürecek

Bir süre önce Pendik Doğu Mahallesi İlhami Soysal Bulvarı’nda (Mostar Viyadüğü Girişi) 4’üncü şubesi açılan Kıdemli Kitabevi ve Kırtasiye mağazasında ‘Kitap Fuarı’ başlatıldı.

3 Ekim’de başlayan fuar, 3 Kasım tarihine kadar sürecek. Fuarda kitapseverler Türk Edebiyatı’ndan, Dünya Edebiyatı’na uzanan kitapların yanı sıra; tarih, felsefe, siyaset ve çocuk kitaplarını da çok ekonomik fiyatlarla satın alabilecek.

Toptan fiyatına perakende satış yapılan Kıdemli Kitabevi ve Kırtasiye mağazasında ayrıca; öğrencilerin okulda kullanabileceği tüm araç gereçler ve çocuklar için birbirinden renkli oyuncaklar da bulunuyor.

“100 binin üzerinde kitabımız var”

İşletmenin Genel Müdürü Selim Varıcı, “İstanbul’un en büyük kitabevini Pendik’te açtık. Çok uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesiyle birlikte müşterilerimize hizmet etmek için koşturuyoruz. Yaklaşık 100 bin çeşit kitabımız var.

Yeni eğitim öğretim döneminin başladığı şu günlerde bir kitap fuarı organize etmiş bulunuyoruz. Bir ay sürecek olan kitap fuarı çerçevesinde; kitapların yanı sıra, oyuncak ve kırtasiyede de çok cazip bir kampanya yapmış durumdayız. Tüm Pendiklileri ve bölge halkını bu kampanyadan yararlanmaya davet ediyoruz” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x