Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

KIDEMLİ FARKI YÜZ BİNLERE ULAŞTI

1 Şubat – 8 Mart tarihleri arasında devam edecek olan kitap fuarında %35 – %50 arasında gerçek indirimler uygulanıyor. Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’de ürün zenginliği, kalite, sağlık standartlarına uygunluk, toptan fiyatına perakende satış politikası etkisini kısa sürede gösterdi. Firmadan alışveriş yapanların sayısı henüz bir yıl dolmadan yüz binlere ulaştı

Sektörün marka kurumlarından Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye, müşterilerine sağladığı çok yönlü avantajlarla bölgemizin en fazla tercih edilen işletmelerinin başında yer alıyor.

Bağcılar ve Sefaköy’den sonra ilçemizde de Pendik merkez ve Güzelyalı’da iki şubesini hizmete sokan Kıdemli’yi, açıldığı günden bu yana alışveriş için 200 binin üzerinde insan ziyaret etmiş bulunuyor.

Bu kendi alanında bir rekor olarak gösterilmekte.

Her şeyden önce Kıdemli’de aradığınız tüm ilgili ihtiyaçlarınızı bir arada bulmanız mümkün. Bu sizi fazla zamandan ve zahmetten kurtarıyor.

İşletmenin kitabevi bölümünde aklınıza gelebilecek tüm Dünya ve Türk Klasikleri, güncel romanlar, denemeler, çocuk kitapları mevcut. Adeta yok yok. Siparişleriniz de en kısa zamanda temin ediliyor.

Yine bu bölümde devlet okulları, özel okullar, proje okulları, üniversitelerin tüm sınav kitapları ve yardımcı kaynak kitaplarını bulabiliyorsunuz.

Kıdemli’nin kırtasiye bölümünde de her marka ve model tüm araç ve gereçler, teknoloji ürünleri yer almakta. Bu bölüme adım attığınızda kendinizi bir kırtasiye dünyasına girmiş gibi hissediyorsunuz.

Çocuklar için birbirinden güzel, kaliteli yüzlerce çeşit eğitici öğretici oyuncakların bulunması da işletmenin özellik ve ayrıcalıklarından.

Satışa sunduğu ürünlerin birçoğunun üretimini de yapmakta olan Kıdemli Kitabevi & Kırtasiye’den alışveriş yapmanın avantajını; fiyatlarda %50’lere varan indirimlerle, yani toptan fiyatına perakende alışveriş ederek yaşıyorsunuz.

Önemli bir ayrıntı da, tüm ürünlerin kaliteli ve sağlıklı malzemelerden oluşması. Bilinçli müşterilerin Kıdemli’yi tercih etmelerindeki önemli nedenlerden biri bu.

İki katlı, 1.200 metrekarelik geniş bir alanda 100 binin üzerinde çeşitli hizmet veren dev mağazadan alışverişleriniz esnasında, keyif ve mutluluk verecek hoş sürprizlerle de her an karşılaşabiliyorsunuz.

Biz onun için size, Kıdemli’yi tavsiye ediyoruz…

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x