Siyaset Haber Girişi : 11 Mart 2024 11:09

Kerim Kaya: Pendik İstanbul’un Kalesidir

Kerim Kaya: Pendik İstanbul’un Kalesidir
Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Başkanlığının organizasyonu ile ‘Cumhur Bizim, Türkiye Hepimizin, Pendik Bizim, Türkiye Hepimizin’ temalı istişare toplantısı Green Park Ote’lde gerçekleştirildi.
Kerim Kaya: Pendik İstanbul’un Kalesidir

İstişare toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya, Cumhur İttifakı Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, belediye meclis üyesi adayları, mahalle birim başkanları, STK yöneticileri ve partililer katıldı.

Programda selamlama konuşmasını gerçekleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya şunları dile getirdi:“Bütün çabamız İstanbul’un kalesi olan Pendik’te istikrarı devam ettirmek. Hali hazır belediye başkanımızın başarılı projelere imza attığını hepimiz biliyor ve görüyoruz. Pendik’in çehresini güzelleştiren başkanımıza teşekkür ediyoruz.

Birlikte çalışarak Pendik’i daha da güzelleştirmek ve yaşanır hale getirmek için buradayız. İnanıyoruz ki bu dönemde de çok güzel projelere imza atılacak ve Pendik İstanbul’un en gözde kenti olacaktır. Her zaman söylediğimiz gibi Pendik Bizim, Türkiye Hepimizin sözü bizim gayretimizin şiarıdır.Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Başkanlığı olarak ilçe yöneticilerimiz, mahalle başkanlarımız, meclis üyesi adaylarımız ve teşkilat mensuplarımızla birlikte 36 mahallemizde sokak sokak, cadde cadde dolaşıyoruz.

Esnaflarımıza, komşularımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, muhtarlarımıza ve Pendikli hemşehrilerimize gece gündüz demeden durmadan, yorulmadan, bıkmadan, usanmadan, gönül gönüle girilmedik hane bırakmamak için çalışıyoruz.‘Benim aklım hep Türkiye’dir şiarıyla gece gündüz çalışan, Türkiye’yi düşünen Ülkücü hareketin Türk dünyasının bilge lideri Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin selamlarını götürüyoruz. 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kaldı siz değerli dava arkadaşlarımdan çalışmalarımızı daha güçlendirmek ve hızlandırmaları için çaba sarf etmelerini rica ediyorum.”Cumhur İttifakı Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin ise konuşmasında; “Pendik’te İBB’nin 3-5 tane kreş biz Cumhur ittifakı olarak 31 Mart yerel seçimlerinden sonra İBB Başkan Adayımız Murat Kurum ile birlikte çok önemli projelere imza atacağız. İstanbul’a gerçek belediyeciliği yeniden göstereceğiz” dedi. 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.