Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Kazan’da Yemekler de Fiyatlar da çok leziz

Bu lokantada yiyeceğiniz yemeğin lezzetinden de ödeyeceğiniz ücretin makul olacağından da emin olabilirsiniz.

Yemeğini lokantada yemek durumunda kalan vatandaşlar özellikle son dönemde fahiş fiyatlarla karşı karşıya kalıyorlar. Birçok lokantada çorba bile 14 – 15 TL arasında değişiyor. Etli bir yemek yemek lüks sayılıyor. Hal böyleyken Pendik şehir merkezinde önceki yıldan bu yana faaliyet içerisinde olan Kazan Lokantası’nda yemek ücretleri son derece makul.  A’dan Z’ye Türk mutfağının tüm seçkin sulu yemeklerinin self servis olarak sunulduğu lokantada;  mercimek, ezogelin, yayla çorbaları sadece 5 – 7 TL.  Bu yüzden de lokantaya ilgi oldukça fazla. Yemeklerin kalite ve lezzet açısından da düzeyli olması bu ilgiyi aralıksız sürdürüyor.

Pendik şehir merkezinde Çarşı Cami karşısındaki Değerli Sokak’ta önceki yıldan bu yana  hizmet veren Kazan Lokantası, en fazla tercih edilen işletmelerden biri oldu.

Türk mutfağının A’dan Z’ye tüm seçkin sulu yemeklerinin self servis olarak sunulduğu işletmede, ‘müşteri memnuniyeti’ anlayışı kelimenin tam anlamıyla hayat bulmuş durumda.

Öncelikle hijyenin ve ürün kalitesinin titizlikle sağlandığı lokantanın mutfak ve kileri müşterilere açık. Yani yiyeceğiniz yemeğin ne şekilde ve nasıl bir ortamda hazırlandığını gözlemleyebiliyorsunuz.

Sulu yemek çeşitlerinin yanı sıra; mercimek, ezogelin, yayla, tavuksuyu, işkembe, paça gibi çorba; menemen, salata ve tatlı türleri Kazan Lokantası’nın zengin menüsünde yer almakta.

Kazan’da çorbaların 5 – 7 TL arasında olduğunu  belirtirsek; fiyatların ne kadar ekonomik tutulduğuna da net örnek vermiş oluruz.

Beşiktaş, Sultan Ahmet, Fatih gibi semtlerde 20 yıldır bulaşıkçılıktan başlayarak,  işletmeciliğe kadar sektörün her aşamasında görev yapmış, Lokantacı Cemal Ersoy hizmet anlayışları ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede; “Biz lokantamızda müşterilerimize, kaliteden taviz vermeden, ekonomik hizmet üretebilmenin mümkün olduğunu göstermek istiyoruz. Hep bu çizgide kalacağız. Babam Hasbi Ersoy’un;  “İnsanlar daha zamlı maaş almadı. O yüzden yemek fiyatlarına keyfiyetle zam yapmak doğru olmaz” sözü benim kulağımda küpe olarak durur. Bu yüzden  bir yemeği fiyatlandırırken kesinlikle gerçek  hak edişimizin üzerinde bir fiyat belirlemem.  Tüm Pendikli hemşerilerimizi lokantamıza bekliyoruz. Hizmetimizden ve yedikleri ürünlerin lezzet kalitesinden memnun kalacaklardır” şeklinde konuştu.

Adres: Doğu Mahallesi Değerli Sokak (Çarşı Cami karşı sokağı) No:19/A Pendik

Telefon:  (0216) 390 32 46

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x