Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

KAZAN LOKANTASI’NDA ÇORBA SADECE 3.5 TL

A’dan Z’ye Türk mutfağının tüm seçkin sulu yemeklerinin self servis olarak sunulduğu lokantada mercimek, ezogelin, yayla çorbaları sadece 3.5 TL

Pendik şehir merkezinde Çarşı Camii karşısındaki Değerli Sokak’ta hizmet vermeye başlayan Kazan Lokantası, en fazla tercih edilen işletmelerden biri oldu.

Türk mutfağının A’dan Z’ye tüm seçkin sulu yemeklerinin self servis olarak sunulduğu işletmede, ‘müşteri memnuniyeti’ anlayışı kelimenin tam anlamıyla hayat bulmuş durumda.

Öncelikle hijyenin ve ürün kalitesinin titizlikle sağlandığı lokantanın mutfak ve kileri müşterilere açık. Yani yiyeceğiniz yemeğin ne şekilde ve nasıl bir ortamda hazırlandığını gözlemleyebiliyorsunuz.

Sulu yemek çeşitlerinin yanı sıra; mercimek, ezogelin, yayla, tavuksuyu, işkembe, paça gibi çorba; menemen, salata ve tatlı türleri Kazan Lokantası’nın zengin menüsünde yer almakta.

Kazan’da mercimek çorbasının 3.5 TL, yayla çorbasının 3.5 TL, ezogelinin 3.5 TL, tavuksuyu çorbasının sadece 4 TL olduğunu belirtirsek; fiyatların ne kadar ekonomik tutulduğuna da net örnek vermiş oluruz.

İşletmeci Hızır Mete hizmet anlayışları ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede; “Biz lokantamızda müşterilerimize, kaliteden taviz vermeden, ekonomik hizmet üretebilmenin mümkün olduğunu göstermek istiyoruz. Hep bu çizgide kalacağız. Tüm Pendikli hemşerilerimizi lokantamıza bekliyoruz. Hizmetimizden ve yedikleri ürünlerin lezzet kalitesinden memnun kalacaklardır” şeklinde konuştu.

Kazan Lokantası: Doğu Mahallesi Değerli Sokak (Çarşı Camii karşı sokağı) No:19/A Pendik

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x