Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Karşıdan Karşıya Geçmek İstedi Yaşam Savaşı Verdi

Pendik Yayalar Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde sabah işe gitmek için evden çıkan 6 aylık evli, 25 yaşındaki Dilek Karakoç yolun karşısına geçmek isterken A. Şahin yönetimindeki otomobilin çarpması sonucu metrelerce havaya fırladıktan sonra yere düştü. Yaşanan kazada talihsiz kadın ağır yaralandı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırılan talihsiz kadın yaşam savaşı veriyor. Otomobil sürücüsü A. Şahin ise serbest bırakıldı. Talihsiz kadının akrabaları ise otomobil sürücüsünün serbest bırakılmasına isyan etti.

Otomobil sürücüsünün serbest bırakılmasına tepki gösteren Dayı Hüseyin Kuruş, “Kaza sabah 06.30 sıralarında karşıdan karşıya geçmek isterken oldu. Biz burada bulunan güvenlik kameralarını izlediğimiz de kazayı yapan sürücünün hiç frene basmadığı kazanın olduğu yer ile yeğenimin düştüğü yer arasında ki mesafe 25-30 metre. Kazayı yapan şahsın telefonla mı oynuyordu yoksa gece mesaisinden mi çıktı? Uykusuz muydu bilemiyoruz. Biz bu olayın kapsamlı şekilde araştırılmasını istiyoruz. Yeğenimin şu anda tüm vücudu kırık, 6 aylık evli kendisi hayatının baharında bu olayı yaşadı. Bu olay detaylı şekilde araştırılsın istiyoruz. Biz daha hastaneden haber almadan şahıs savcılık tarafından serbest bırakılmış elini kolunu sallayarak geziyor. Diğer tarafta 25 yaşında hayatının baharında bir can ölümle pençeleşiyor adalet istiyoruz” dedi.

Baba Kadir Çuval, “Sabah 6 gibi kızım işe gitmek için karşı yöne geçmek isterken süratli bir araba gelip kızama vuruyor. Kızımın durumu ağır elleri, kolları kırık, kafası parçalanmış şu anda yoğun bakımda doktorlar durumunun kötü olduğunu söylüyor. Kızıma çarpan şahıs şu anda serbest elini kolunu sallayarak geziyor. Çok üzgünüz” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x