Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

KARNE HEDİYESİ KÜTÜPHANEDEN

Karnesiyle Pendik Belediyesinin 11 kütüphanesinden birine giden öğrenciler, hediye kitaplarıyla tatillerine başlıyor. Pendik’teki tüm ilkokul, ortaokul ve liselerin öğrencileri, karnelerini göstererek kitaplarını alabilecek.

2017 – 2018 Eğitim ve Öğretim Döneminin sona ermesiyle Pendik’teki okullarda eğitim gören 135 bin öğrenci de karnelerini aldı. Pendik Belediyesi, yoğun bir dönemi geride bırakan öğrenciler için kütüphanelerde karne hediyesi hazırladı. Pendik Merkez İlkokulu öğrencilerinden Nilgün Berra Tığlı, Bulut Cem Cevahiroğlu ve Ahmet Selim Durkut da karnelerini aldığı gibi kendilerine en yakın kütüphane olan Kemal Tahir Kütüphanesi’ne gitti. Karnelerini göstererek kitaplarını seçen öğrenciler, yaz tatiline güzel bir başlangıç yapmış oldu.

11 kütüphane karneleri bekliyor

13 Haziran’da sona erecek hediye kitap etkinliği için Ahi Evran Kütüphanesi, Ahmedi Hani Kitap Kafe, Ali Ulvi Kurucu Kütüphanesi, Arif Nihat Asya Kütüphanesi, Güzelyalı Kütüphanesi, Hamid Aytaç Kütüphanesi, Hüseyin Vassaf Kütüphanesi, Kavakpınar Kütüphanesi, Kemal Tahir Kütüphanesi, Yahya Kemal Beyatlı Kütüphanesi ve Esenler Şehit Yalçın Aran Kütüphanesi karneleriyle birlikte öğrencileri bekliyor.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x