Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

İYİ PARTİ PENDİK’TE START VERDİ

Önceki hafta ataması yapılan Süleyman Tuna başkanlığındaki Pendik İyi Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri yerel basının da katıldığı toplantıda bir araya gelerek sahaya indi
İyi Parti Pendik İlçe Başkanlığı’na Süleyman Tuna’nın atanmasından sonra yeni yönetim kurulunun da oluşturulması süreci tamamlandı. Bu sürecin tamamlanmasından sonra İyi Parti Pendik İlçe Başkanlığı’nın ilk resmi aktivitesi yerel basınla bir araya geldiği tanışma kahvaltısı oldu.
İlçe Başkanı Süleyman Tuna ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı BJK Tesislerindeki kahvaltıda basın mensupları ile karşılıklı soru cevap şeklinde sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirildi.
Gündemin de değerlendirildiği toplantıda ilçe başkanı Tuna şu sözlere yer verdi: “İyi Parti gelinen noktada Türk milletinin problemlerden ve sıkıntılardan kurtulabilmek için güvendiği en önemli siyasi parti konumundadır. İyi Parti’nin kapısı tüm vatandaşlarımıza açıktır. Artık kavganın, gürültünün, kutuplaşmanın yeri ve zamanı değildir. Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır. İyi Parti hiçbir ayırım yapmaksızın memleketi topyekun kucaklayan tavrı ile her türlü zorluğun üstesinden gelecektir”
Yerel seçimlerle ilgili olarak da konuşan Tuna, “Biz sıfırdan başlayarak çok kısa bir sürede oy oranımızı 10’a çıkaran bir partiyiz. Önümüzdeki yerel seçimlerde bu oranı çok daha yukarı çıkaracağımız şüphesizdir. İlçe yönetimimizde her eğilimden seçkin arkadaşlarımız yer almakta. Göreceksiniz ki, İyi Parti Pendik’te de birinci parti olmak için yarışacaktır” dedi.
İYİ PARTİ PENDİK İLÇE YÖNETİMİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞUYOR:
Süleyman Tuna (Başkan), Doğan Biçer, İltan Ekmekcioğlu, Okay Aksakal, Esra Üstün, Alparslan Demirtaş, Atanur Koç, Hacer Özdemir, İslam Korkmaz, Dilek Akyol, Halim Korkut, Mithat Kabadayı, Kürşad Dağ, Eren May, Kani Özden, Şerife Larzen Yaray, Cengiz Karaman, Pınar Tığlı, Sema Seferoğlu, Gülsüm Dukan, Bayram Emir, Şengül Tan, Fatih Durna, Mustafa Er, Engin Akdin, Engin Tilkici, Ender Kadeş, Onur Çınar, Metin Abdioğlu, Süleyman Kabahor, Telat Öztürk, Ferahnaz Şahingöz, Gürkan Açık, Mehmet Erhan Mangaoğlu.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x