Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

İyi Parti Pendik’te 4 Bininci Üyeye Ulaştı

Süleyman Turan başkanlığındaki İYİ Parti Pendik İlçe Teşkilatı yoğun çalışma temposunun karşılığını kısa sürede 4 bininci üyeye ulaşarak aldı.

Göreve başladıklarından bu yana  ekip arkadaşları ile hafta içi hafta sonu demeden mesai tanımaksızın ilçenin tüm mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir arada olduklarını ve parti politikalarını ifade ettiklerini belirten İYİ Parti İlçe Başkanı Süleyman Turan; “ Halkımızın göstermiş olduğu yakın ilgi, moral ve motivasyon anlamında bizi tetikleyerek çalışma azmimizi artırdı. Bugün 4 bine ulaşan üye sayımızın 40 binlere ulaşacağından şüphem yok” dedi.

4 bininci ve 125 yeni üye kayıtları dolayısı ile Esenler Mahallesi Özlem VİP Düğün Salonu’nda bir organizasyon gerçekleştirildi.

Bu organizasyona İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas,  Yavuz Ağıralioğlu, İstanbul Vekili Hayrettin Nuhoğlu, İl Başkanı Buğra Kavuncu, GİK Üyeleri, Celal Karapınar, Emine Küçükali, Prof. Murat Karaman, İsmet Koçak, Cevat Saraç, Spor Komitesi Başkanı Vedat Bayram, CHP Pendik İlçe Başkanı Doğan Çakmak, Kurucular Kurulu Üyeleri, İBB. Ağaç Peyzaj Müdürü Ali Sukas, Miniatürk Müdürü Ayse Çağlayan,  İl ve İlçe yöneticileri katıldılar.

Üye Katılım Töreni sonrasında İYİ Parti heyeti, 2. Bölge Teşkilat Temsilciliği’nin açılışını gerçekleştirdi.

Kurtköy’de esnaf ve vatandaşları da dinleyen heyet bu çerçevede mahalle muhtarı Hüseyin Ekşinin de misafiri oldular.

 

 

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x