Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

İYİ PARTİ PENDİK İLÇE BAŞKANI GÖKHAN GÜNDAĞ OLDU

Gündağ:”Pendik’te teşkilatlanma çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızdan gördüğümüz ilgi bizi mutlu ediyor” dedi

İYİ Parti Pendik Kurucu İlçe Başkanlığı’na Gökhan Gündağ atandı.

Gündağ yaptığı değerlendirmede, ” Türk milletinin büyük sorunlarla boğuştuğu bugünlerde, ufkumuzu “İYİlik Güneşi” ile aydınlatan, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan genel başkanımız sayın Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ Parti artık vatandaşımızın sesi olmuştur.
Partimizin teşkilatlanma çalışmaları kapsamında, tarafıma Pendik Kurucu İlçe Başkanlığı görevi tevdi edilmiştir. Yakın zamanda Pendik teşkilatlanmamız ile ilgili çalışmalar kapsamında kıymetli Pendikli hemşerilerimize ve İYİ Parti camiamıza bilgilendirme yapılacaktır. Pendik ve İYİ parti camiasına saygılarımla arz ederim” dedi.

Gökhan Gündağ 07.07.1980 yılında Pendik’te doğmuş olup aslen de Pendiklidir. İlk ve orta ögrenimini Orhan Sinan Hamzaoğlu Okulu, lise eğitimini Pendik Lisesi, üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda tamamlamıştır.

Gündağ, Pendik Gençlik ve Spor Kulübü Başkanlığı, Türk Kızılayı Pendik Şube üyeliği, Pendik Su Ürünleri Kooperatif üyeliği, MHP Pendik ilçe yöneticiliği ve ilçe başkan vekilliği görevlerinde bulunmuştur. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x