Pendik Haber Girişi : 22 Şubat 2024 10:01

İYİ PARTİ BAŞKAN ADAYI SÜLEYMAN TURAN’DAN ‘DÖNEKLİK’ AÇIKLAMASI

İYİ PARTİ BAŞKAN ADAYI SÜLEYMAN TURAN’DAN ‘DÖNEKLİK’ AÇIKLAMASI

İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, meclis üyesi aday listesinin açıklanmasından sonra kamuoyuna yönelik bir basın açıklamasında bulundu.

 

Süleyman Turan’ın açıklamasından anlaşılan o ki; meclis üyeliği listesinde pazarlıklar yapılmış ve bu pazarlıklar neticesinde bazı şahıslar yol yürüdüğü yol arkadaşlarını terkederek kendisine sağlanan menfaat üzerine başka bir listeye girebilmiş. İşte Süleyman Turan’ın kamuoyuna yönelik o açıklaması: 

 

"Bugüne kadar siyasetimizi hep ilkeli ve kırıcı olmadan yapmaya çalıştık. Yol yürüdüğümüz arkadaşlarımızın, dostlarımızın ne alanlarına girdik, ne de yanlarındakileri kendi saflarımıza çekmek için pazarlık yaptık.

 

Ama dün itibarıyla gördük ki, kuzu postuna girmiş, sözde bize dostuz diyen arkadaşlarımız, her türlü transferi ve pazarlığı yapmaktan geri kalmamışlar. Unutmayın, bugün bir makam, bir koltuk için size gelenler, sizi de satacağından hiç şüpheniz olmasın.

 

İki çift lafı da kendi rakamlarını belli eden arkadaşlara söyleyeyim. Yarın çoluk çocuğunuzun yüzüne nasıl bakacaksınız, çok merak ediyorum. Hani ilkeli siyasetiniz, hani davamızı satmayız duruşunuz. Sizin davanızda, milliyetçiliğinizde, aldığınız sıra ve koltuk kadarmış."

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.