Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ÖZEL İYİ DERSLER OKULU PENDİK ŞUBESİ LGS’DE TÜRKİYE 1.Sİ ÇIKARDI

500 tam puan alarak Türkiye 1.si olan Zeynep Sena Ünsal’a başarı belgesini İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı takdim etti. İyi Dersler Okulu’nun Genel Müdürü Mustafa Kemal Çalıkçı; “Ünsal bizim gururumuz ve başarımızın tescilidir” dedi

Özel İyi Dersler Okulları’nın Pendik Şubesi 8.sınıf öğrencisi Zeynep Sena Ünsal 2019 Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS ) 500 tam puan alarak Türkiye birincisi oldu.

Düzenlenen mezuniyet töreninde Zeynep Sena Ünsal’a Okul Genel Müdürü Mustafa Kemal Çalıkçı tarafından başarı plaketi takdim edildi.

Burada yaptığı konuşmada, ilçemiz genelinde tam puan alan üç öğrenciden birini çıkararak İyi Dersler Okulları’nın eğitimdeki başarı kalitesini bir kez daha kanıtladıklarını belirten Çalıkçı; “İstanbul valiliğince düzenlenen 500 tam puan alan öğrencilerin katıldığı törende öğrencimiz Zeynep Sena Ünsal, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı’dan başarı belgesi ve plaketini alarak bizleri bir kez daha gururlandırdı.

Hem sınav serüveninde, hem hayat başarısında her daim öğrencilerinin yanında olan ve onlara her türlü desteği veren İyi Dersler ailesi olarak, Türkiye birincisi olan öğrencimiz Zeynep Sena Ünsal’ı tebrik ederiz” dedi.

İletişim: Şeyhli, Ankara Cad. No:9 Pendik – 0216 378 15 00

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x