Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

İMAMOĞLU VE USTA PENDİK’TE MORAL DEPOLADI

Ekrem İmamoğlu ve Mehmet Salih Usta, Pendiklilerin yoğun ilgi ve sevgisiyle moral buldular. 

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve Pendik Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih Usta, geçtiğimiz Pazar günü seçim çalışmaları çerçevesinde Pendik’te bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

İmamoğlu ve Usta, önce şehir merkezindeki Kuşlu Park’ta bulunan tüm siyasi partilerin seçim çadırlarını ziyaret ettiler.

Vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgi gösterileriyle karşılaşan İmamoğlu ve Usta, programlarına Kavakpınar Mahallesi’nde esnaf gezisi yaparak devam ettiler.

Şehir merkezinde vatandaşlara hitap eden İmamoğlu; “Kim sesini fazla yükseltiyor, ağır suçlamalarda bulunuyor, küfür dili kullanıyorsa onlara itibar etmeyin. Onlara bir şey anlatmaya çalışmayın, tartışmayın. Ben seçim süreci boyunca evlatlarımızın rahatsızlık duyabileceği hiçbir argo cümleye ya da kelimeye yer vermeyeceğim. Sevgi dili kullanacağım. Çünkü bizim işimiz sevgiyle. Bu şehri de öyle yöneteceğiz” dedi.

Mehmet Salih Usta da yaptığı konuşmada; “Biz tüm İstanbulluların ve tüm Pendiklilerin desteğini istiyoruz. Açıkçası bunu da saha çalışmalarımızda hissediyoruz. Vatandaşlarımızla el ele, gönül gönüleyiz. Bu seçimleri kazanacak ve halkımızın özlediği bir yönetimi iş başına geçireceğiz” sözlerine yer verdi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x