Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

İKİ DUAYEN İSİM EĞİTİM VADİSİ’NDE

Eğitim dünyasının ilçemizdeki iki duayen ismi Faruk Çakmak ve Metin Muti’nin buluştuğu Eğitim Vadisi’nde YKS, LGS, KPSS, DGS, Junior English (ilkokul – ortaokul),  İngilizce ve Arapça dil dersleri verilmekte.

Geçtiğimiz yıl hizmet vermeye başlayan Pendik Eğitim Vadisi, henüz ilk yılında %100 netice alarak önemli bir başarının altına imza attı.

Eğitim Vadisi’nde eğitim gören öğrencilerin tamamı YKS sonucunda önemli üniversiteleri kazanırken, yine kurslara devam eden öğrenciler LGS sonucunda da Anadolu ve Fen liselerine yerleştiler.

Tabi bu başarı tesadüf değil.

Pendik Eğitim Vadisi’nin başında, ilçemizin marka eğitim kurumlarından biri olan ve sürekli üstün başarılarıyla gündemde kalan Zirve Eğitim Kurumları’nın kurucusu Faruk Çakmak var.

Eğitim Vadisi’nin müdürlüğünü de yine eğitim dünyasının duayen isimlerinden biri olan; Pendik Lisesi’nde yıllarca müdür başyardımcılığı yapmış, ilçemizin köklü eğitim kurumlarından Çözüm Dershanesi’nin de kurucu müdürü olan Metin Muti yapıyor.

Bu iki duayenin; bilgi, birikim ve tecrübelerini bir araya getirmesiyle de öğrenciler için başarı, erişilebilir bir hedef oluyor.

Eğitim Vadisi’nde temel olarak Liselere Giriş Sınavlarına Hazırlık (LGS) ve Yüksek Öğrenim Kurumları Sınavına Hazırlık (YKS) kursları verilmekte.

Kurumda ayrıca; Öğretmen ve Memurluk Sınavlarına Hazırlık (KPSS), Dikey Geçiş Sınavlarına Hazırlık (DGS), Junior English (ilkokul – ortaokul), İngilizce – Arapça eğitimleri verilmekte.

İşin başındaki iki duayen isim Faruk Çakmak ve Metin Muti’nin yanı sıra, Eğitim Vadisi’nde her biri branşında uzman öğretmenler görev yapmakta.

Öğrencilere birebir derslerin de verildiği kurumda bu yıl takdir ve teşekkür alan öğrencilere erken kayıt yaptırmaları halinde (Eylül öncesi) %40’a varan eğitim bursları verilmekte. Üstelik 12 ay da taksit seçeneği sunulmakta.

Pendik Eğitim Vadisi İletişim: Bahçelievler Mahallesi  Zevkli Sk. No:2 Pendik

Tel: (0216) 491 52 00

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Ayşe - eveozelders
3 yıl önce

takip edilmesi gereken bir site!

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x