Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ÖDEN, İDEALİST ADIMLARLA YÜRÜMEYE DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz dönem Doğu Mahallesi muhtar adayı olarak tanıdığımız ilçemizin genç esnaflarından Ahmet Öden, halkla ilişkilerini yoğun olarak sürdürmeye devam ediyor

Doğu Mahallesi Muhtar Adayı olan ve altı aday içerisinde iki binin üzerinde oy alarak ikinci olmayı başaran Pendik’in genç esnaflarından Ahmet Öden (24) seçim bitmiş olmasına rağmen saha çalışmalarını halen sürdürüyor.

Bu çerçevede geçtiğimiz pazartesi günü gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştiren Öden, Yazı İşleri Müdürümüz Metin Yazıcı ile gündeme dair bir sohbet gerçekleştirdi.

Öden; “Ben doğma büyüme Pendikliyim. İlçemi ve yaşadığım mahallemi çok seviyorum. Yaşım genç olmasına rağmen hem eğitim hayatım hem yaptığım iş ve insanlarla kurduğum diyaloglar sayesinde kendimi geliştirdim. Sahip olduğum donanımı Pendik’e ve Pendiklilere faydalı olmak için kullanmak istiyorum. Bu noktada idealist tavrımı hep koruyacağım. Bu tip ziyaretleri periyodik olarak gerçekleştiriyorum. Sadece seçim zamanı yapılan çalışmaların dışında bu tip ziyaretleri daha samimi görüyorum” şeklinde konuştu.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x