Siyaset Haber Girişi : 04 Nisan 2024 17:58

HÜDA PAR Başkan Adayı Erdal Almalı Seçim Ardından Mesaj Yayınladı

HÜDA PAR Başkan Adayı Erdal Almalı Seçim Ardından Mesaj Yayınladı
HÜDA PAR Başkan Adayı Erdal Almalı Pendiklilere 31 Mart yerel seçimlerinin ardından mesaj yayınladı.

HÜDA PAR Başkan Adayı Erdal Almalı sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Pendiklilere teşekkür etti.

 

Almalı paylaşımında şu sözlere  yer verdi;

 

“Bismillah...

Seçim sürecini  başımız dik ve  alnımız ak şekilde selametle bitirdik elhamdülillah.

Bu süreç boyunca gece-gündüz demeden maddi ve manevi bütün imkan ve kabiliyetlerimizi,  halkımıza hizmet anlayışımızı ulaştırmak adına ceht ve gayret ettik.

Siyasetin bu kadar kirlendiği, yalan ve aldatmaların kol gezdiği, zalimin mazlum, mazlumun zalim, hakkın batıl, batılın hak boyasıyla servis edildiği bir zaman ve ortamda bizler Rabbimizin bize çizdiği meşru dairede çalışmalarımızı yaptık. Yalan konuşmadık, kimseye iftira atmadık, kimsenin hakkına girmedik, geçici çıkar ve menfaatler için  zalimlerden yana olmadık.

İşte bu tam da  "İstikamet üzerine sebat" temel şiarımıza sadakatimizi gösteren bir tablo oldu. Bizi bu şiarımızda muvaffak eden  Rabbimize ne kadar şükretsek azdır.

 

Elbette kardeşlerimizle yürüttüğümüz halis ve gayretli çabalardan sayısal olarak biraz daha yüksek oy oranı bekliyorduk. Milletimizin takdiri bu şekilde gerçekleşti. Hayırlı olsun diyoruz.

 

Seçim süreci boyunca on binlerce insana dokunduk ve ilerisi için kapıyı araladık. Hep söylediğimiz gibi bizim davamız ve çalışmalarımız seçimden seçime değil, her gün, her gece ve her mevsimdir.

 

Şüphesiz her çalışmada olduğu gibi bu süreci de hep beraber değerlendireceğiz. Eksikliklerimizi tahkim etmek ,yetersizliklerimizi tamamlamak ve yanlışlarımızı  düzeltmek için konuşacağız, istişarelerimizi yapacağız, gerekli dersleri çıkarıp omuz omuza daha planlı ve programlı şekilde çalışmalarımıza sarılacağız.

Bu noktada bütün Pendikli hemşerilerimizin destekleriyle, dürüst siyaset ve adil duruşumuzdan taviz vermeden, gönlü haktan, hakikatten ve adaletten yana tüm kadrolarımızla halkımıza hizmet için yürümeye devam edeceğiz.”

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.