Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

HOŞ GELDİN BEBEK KAMPANYASI YENİDEN BAŞLADI

Pendik Belediyesinin yeni bebek heyecanı yaşayan ailelerin mutluluğunu paylaşmak amacıyla yaptığı kampanyada aileler ziyaret ediliyor ve hediyeleri takdim ediliyor.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir süre ara verilen Hoş geldin Bebek Kampanyası yeniden başladı. Gerçekleştirilen ilk ziyaret, üçüz kardeşlere oldu. Ailenin mutluluğuna ortak olunduğu ziyarette her bir kardeşe birer paket hediye edildi. Yeni bebek heyecanı yaşayan ailelerin mutluluğunu paylaşmak ve bütçelerine katkı sağlamak amacıyla Pendik Belediyesi tarafından yürütülen kampanya kapsamında aylık ortalama 550 aile ziyaret ediliyor.

Başvurular  internetten yapılıyor 

Hoşgeldin Bebek” hediyesi için online başvuru yaparak sisteme kayıt olmak gerekiyor. Başvurular, Pendik Belediyesinin resmi internet sitesi pendik.bel.tr veya yine Pendik Belediyesi tarafından hazırlanan ailemicinhersey.com  üzerinden alınıyor.  Başvuruların incelenmesinin ardından  listeler oluşturularak aileler randevuyla ziyaret ediliyor.

Paketin içinde neler var?

Hediye paketlerinin içinde 5’li yeni doğan set, 2’li çorap, bebek bezi, ıslak mendil, dijital ateş ölçer, tırnak makası, biberon, emzik, battaniye ve havlu yer alıyor. Pakette ayrıca Bebek Bakımı El Kitabı da bulunuyor.

Bildir
2 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Hanife
1 yıl önce

Gönderilen pakette ne hastane çıkışı ne battaniye ne havlu nede tırnak cakisi vardı hiç biri yoktu

İrem inci
1 yıl önce

Hoşgeldin bebek baş vurusu

2
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x