Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Hepiniz Birer Türk Bayrağısınız

MHP İlçe Başkanı Yalçın Çolak partiye yeni katılan bayan üyelere şu sözlerle seslendi:

“HEPİNİZ BİRER TÜRK BAYRAĞISINIZ”

MHP İlçe Başkanlığı geçtiğimiz Çarşamba sabahı partiye yeni katılan bayanlara yönelik sabah kahvaltılı bir toplantı gerçekleştirdi.

Yaklaşık 300 kadar yeni üyenin de katıldığı toplantı, ilçe binasındaki Ülkücü Şehit Necdet Kocabıyık toplantı salonunda yapıldı.

Partili bayanları İlçe Başkanı Yalçın Çolak, Kadın Kolları Başkanı Arzu Özgün ve yönetim kurulu üyeleri karşılayarak ağırladılar.

İstanbul MHP İl Yöneticisi Murat Şahin de toplantıya katılarak partililere moral verdi.

Program çerçevesine Ülkücülük kavramı ve Türk Milliyetçiliği ideolojisinin temelini oluşturan Başbuğ Alparslan Türkeş’in yazmış olduğu ‘9 Işık’ hakkında bilgiler aktaran İlçe Başkanı Yalçın Çolak; bayan üyelerin önemine de değinerek “Her biriniz birer Türk Bayrağı’sınız. Milliyetçi Hareket sizlerin dalgalanmasıyla Türk – İslam ülküsünü muzaffer kılacaktır. Bayrak kutsaldır. Onu yere düşürmeyin” şeklindeki sözleri ile konuşmasını tamamladı.

Çolak’ın bu konuşması alkışlarla karşılık bulurken, programa yeni katılan üyelere rozet takılması, 9 Işık kitabının hediye edilmesi ve fotoğraf çekimleri ile sürerek sona erdi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x