Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

HAYAT İSTASYONDAN AKIYOR!

Pendik Tren İstasyonu’nda Hatboyu Caddesi’ne güzergahı olan Premier İnşaat Çarşı’daki iş yerleri arasına son katılanlardan biri de Terma Giyim Mağazası oldu. Çarşıda şu an henüz kiraya verilmemiş, sadece 8 dükkan bulunuyor

TCDD Garı’nın hizmet verdiği Pendik Tren İstasyonu’nda Hatboyu Caddesi’ne güzergahı olan Premier İnşaat Çarşı dükkanları, yatırımcılar tarafından kiralanarak, bölgenin canlılığına canlılık katıyor.

İlçemizin marka kurumlarından biri olan Terma da, açtığı giyim mağazasıyla bu lokasyona renk veren, değer katan işletmelerden biri oldu.

Garanti Bankası’nın bir bankamatik şubesinin ve Türk Hava Yolları yurtiçi – yurtdışı bilet satışının yapıldığı bir acentenin de hizmet verdiği lokasyon üzerinde, Bag Poınt Çanta Aksesuar, Sahil Unlu Mamulleri, Sefanur Butik, Nokta Giyim Mağazası, Kral Moda, Eminönü Kahvecisi, Mesut Büfe, Tren Cafe gibi seçkin işletmeler faaliyetlerini sürdürmekte.

Lokasyon üzerinde Ersoy Taksi Durağı ve Gar Açık Otoparkı’nın bulunması da, alışveriş için gelenlere büyük avantajlar sağlamakta.

40 metrekareden 200 metre kareye kadar farklı alanlara sahip toplam 20 işyerinin bulunduğu bu güzergahta, kalan son 8 dükkan ve büfeler için de yeni işletmeciler bekleniyor.

Buradaki dükkanlarda işyeri açacak olan işletmeciler; istasyona değer katması, lokasyonun ticari hacmini artırması gibi bazı kriterler esas alınarak belirleniyor.

Önünden her gün binlerce insanın aktığı, Hatboyu Caddesi’ne cepheli Premier İnşaat Çarşı, yeni işyeri açmak isteyen işadamı ve esnaflar için oldukça cazip şartlara sahip.

Ayrıntılı bilgi ve kiralama için: 0216 390 83 19

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x