Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

HAMİLE KADINA TRAFİKTE SALDIRAN MAGANDALAR TAHLİYE EDİLDİ

Trafikte hamile kadına saldıran Seydioğlu Baklava’nın sahipleri Hasan Sel ve Hüseyin Sel mahkemede yaptıkları savunmada pişman ve üzgün olduklarını söyledi. Mahkeme tahliyelerine karar verdi.

Pendik’te trafikte içinde hamile kadın ve eşinin bulunduğu araca saldırdığı için tutuklanan Seydioğlu Baklava’nın sahipleri Hasan Sel ve Hüseyin Sel’in 20’şer yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına başlanmıştı.

Anadolu 59. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada sanıklar yaptıkları savunmalarda pişman ve üzgün olduklarını söyleyerek tahliye talebinde bulundular. Mahkeme sanıkların tahliyesine karar verdi.

AYRINTILAR

7 aylık hamile kadının içinde bulunduğu aracın önünü keserek dikiz aynasını kıran ve kaputunu teklemeyen Hasan Sel ve Hüseyin Sel, “kara ulaşım araçlarını kaçırma veya alıkoyma”, “mala zarar verme” ve “cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçlarından 20 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmıştı.

Pendik Şehit Adil Gözalıcı Polis Merkezi’ne giderek ifade veren Hasan Sel, Kastamonu’da yaşayan annelerini ziyaret etmek için yola çıktıklarında bu olayın gerçekleştiğini söyledi. Karakol girişinde saldırganların elini sıkan polis amiri tepkiler üzerine açığa alınmıştı.

Ayrıca Hasan ve Hüseyin Sel’in sahibi olduğu Seydioğlu Baklava hakkında alınan ihtiyati tedbir kararı sonucu firmanın tabelaları da indirilmişti.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x