Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

HADİN CAFE VE RESTAURANT ‘EN İYİ 5’ İLE PENDİK’TEN DÜNYAYA AÇILACAK

Pendik Gazipaşa Caddesi Kuşlu Park karşısında açılan Hadin Cafe Restaurant, ‘En İyi 5’ konseptiyle dikkatleri üzerinde topluyor. HADİN bu konsept ile bölgemizde, Türkiye genelinde ve yurtdışında şubeler açarak uluslar arası bir marka olmayı hedefliyor.

Pendikli iş adamlarının bir araya gelerek hayata geçirdikleri Hadin Cafe, müşterilerini öncelikle keyifli bir atmosferde ağırlıyor. Mekan son derece şık ve ferah. İç dekorasyon zevkle döşenmiş.

Modern ve geleneksel lezzetlerin bir arada sunulduğu Hadin Cafe Restaurant özellikle ‘En İyi 5’ konsepti ile oldukça iddialı.

“Kahvaltı, Saç Kavurma, Saç Dürümü, Adana Böreği ve Künefe’den oluşan ‘en iyi beş’ gerek malzeme kalitesi, gerek ise özel lezzeti ile Türkiye’nin en iyisi olarak hazırlanmaktadır” şeklinde konuşan işletme sahipleri,  bu beşlinin her biri için alanında uzman isimlerin işbaşında olduğunu da ifade ediyorlar.

Hadin, geniş bir yiyecek ve içecek menüsüyle de müşterilerine hitap etmekte. Arkadaşlarınız, eşiniz, dostunuz ya da aileniz ile her anlamda lezzet alacağınız Hadin Cafe, doğum günü, nişan vb özel etkinlikler için de tercih edilebilecek bir mekan.

Önceki hafta yerel basın mensuplarını bu mekanda ağırlayan işletme sahipleri, Pendik halkından kısa süre içerisinde yoğun ilgi gördüklerini ve herkesi Hadin’e beklediklerini belirtiyorlar.

Biz de sizlere bu sıra dışı mekanı ve lezzetleri bizzat deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x