Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

GÜNDOĞDU: İMAMOĞLU’NU DESTEKLEYECEĞİZ

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz Çarşamba günü, seçim çalışmaları doğrultusunda Pendik’teydi

İmamoğlu’nun ziyaret noktalarından biri de Pendik Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu.

İlçedeki diğer oda temsilcilerinin ve esnafların da katılım sağlamış olduğu toplantıda, İmamoğlu’nu Pendik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bilal Gündoğdu karşıladı.

Gündoğdu burada yaptığı konuşmada, “Esnaf odaları olarak yaklaşık 30 bin üyeye sahibiz. İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nu yakından takip ediyoruz. Başarılarını biliyoruz. Bunun yanı sıra, ayırım yapmaksızın herkese kucak açan tavrını, nezaket üslubunu takdir ediyoruz. Kendisini yürekten destekliyor, başarılar diliyoruz” dedi.

Ekrem İmamoğlu da konuşmasında, “İstanbul’u yönetmek siyaset üstü bir anlayış gerektiriyor. O yüzden, CHP ve İyi Parti’nin ittifakının dışında, tüm İstanbulluların desteğini bekliyorum. Çünkü ben de seçildikten sonra, kim hangi partiliymiş bakmaksızın herkese hizmet üreteceğim.

Esnaflarımızın sorunlarını biliyorum. Ama söz konusu bu sorunlara, en geniş anlamda onlar vakıf. Dolayısı ile çözüm üretirken öncelikle kendilerine danışarak, hep beraber çözüm üreteceğiz. Çözüm odaklı bir anlayış ile her türlü sıkıntının üstesinden kolaylıkla gelebileceğimize de inanıyorum” sözlerine yer verdi.

İmamoğlu daha sonra oda temsilcilerinin ve basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x