Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

GÖZÜNÜZ AYDIN BERR OPTİK AÇILDI

Pendik şehir merkezi 19 Mayıs Caddesi üzerinde (Belediye binası karşısı) hizmet verecek olan Berr Optik’in resmi açılışı 23 Kasım Cuma günü yapıldı.

Saat 15.00 – 17.00 arasındaki açılış etkinliğinde ünlü sanatçılarımız Ramazan Çelik ve Sevgi Petek de mini birer konser verdi.

Cumartesi günü 13.00 – 15.00 saatleri arasında ise; Kırgın Çiçekler dizisinin Eylül’ü ve Mucize Aşk 2’nin başrol oyuncusu Biran Damla Yılmaz, Berr Optik’te hayranlarını karşıladı.

Berr Optik, hizmet kalitesi açısından dünya standartlarında bir mağaza olarak oldukça iddialı.

Kurum, dünyanın en iyi gözlük camı üreticilerinden Altra Shamir markasının bayii konumunda.

Altra Shamir, ileri teknoloji ile kişiye özel gözlük camı dizayn eden, kalite standardı ve müşteri memnuniyeti açısından tartışmasız önde gelen markalardan biri.

İlçemizin en işlek caddesi üzerinde açılacak olan Berr Optik’te iç mekan müşterilerin çok daha rahat ve keyifli hizmet alabilecekleri bir konsepte dizayn edilmiş durumda.

Mağazada her segmentten gözlük camı – çerçeve ve aksesuar satışının yapılabildiği giriş bölümünün yanı sıra; özgür ve konforlu bir ortamda, hiç kimse tarafından rahatsız edilmeden gözlüklerinizi deneyebileceğiniz özel bir bölüm bulunmakta.

Berr Optik’te yine çocuklar için özel bir reyon ve güneş gözlükleri için ayrı bir reyon da mevcut.

Berr Optik’te müşteri memnuniyeti esaslı bir anlayışla hizmet üreteceklerini, bunun için her türlü altyapının ve donanımın hazır edildiğini ifade eden Optisyen Zeliha Demirci gazetemize yaptığı değerlendirmede şu sözlere yer verdi: “Optik sektörü öncelikle insan sağlığı ile doğrudan ilgili bir sektör. Görsellik, ücret vs yanı sıra, satın alınan ürünün; doğru seçilmiş, gerçekten kaliteli ve sağlıklı bir ürün olması şart.

Biz kurum olarak insanların sağlığını gerektiği gibi düşünerek hizmet vermeyi önemsiyoruz.

Cam ölçülerini teknolojinin son ürünü, modern cihazlarla gerçekleştiriyoruz.

Reyonlarımıza, isimleri yaygın fakat yeter derecede kaliteli olmayan hiçbir ürünü koymuyoruz. Bizim dünya devi bir Alman markası olan Altra Shamir tercihimiz de bu anlayıştan kaynaklanıyor.

Müşterilerimizi her anlamda bilgilendirerek ve geri dönüşleri de dikkate alarak ‘güven’ kavramının içini dolduruyoruz”

Berr Optik İletişim: Batı Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No: 50/A Pendik (Belediye binası karşısı)

0216 354 33 30 – 0531 087 17 27

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x