Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

GÖNÜLLERİN VEKİLİ YENİDEN YOLA ÇIKTI

 ‘Aslolan sıram değil davam’ diyerek, 2015 seçimlerinde ‘Gönüllerin Vekili’ olarak tanınan Alim Erdemir, AK Parti İstanbul 1.Bölgeden aday adayı oldu.

2015 seçimlerinde göz doldurup AK Parti kamuoyunca ‘Gönüllerin Vekili’ olarak adlandırılan Alim Erdemir, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olabilmek için yeniden müracaat etti. Daha önce iki kez AK Parti tarafından aday gösterilen sırasına bakmaksızın adaylığın hakkını vererek kamuoyunda sempati toplayan Erdemir, İstanbul 1.Bölgeden aday adayı oldu.

Daha önceki adaylık süreçlerinin kamuoyunda tanınırlığını artırdığını ve önemli tecrübeleri de beraberinde getirdiğini, bu birikimle yeniden aday olduğunu ifade eden Erdemir; “Bölge teşkilatlarının ve halkımızın şahsımıza önemli bir teveccühü var. Son iki yıldır TBMM Bünyesinde çalışmanında verdiği birikim bu kararı almamda önemli etken oldu. Ülkemizin önünde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere gösterdiği ilk olarak 2023 hedefi var. Bu hedefler ülkemiz adına çok önemli. Dünya ekonomisinde ilk 10’a girme gibi büyük bir hedef. Biz öncelikle tecrübelerimizi sahaya yansıtarak seçim sathında kapı kapı dolaşıp; sıkılmadık el, fethedilmedik gönül bırakmayarak genel başkanımızı, Cumhuriyet Dönemi’nin geniş yetkilerle donatılmış ilk Cumhurbaşkanı yapacağız inşallah. Güçlü iktidarla birlikte sorunlarında bir bir çözüldüğüne hep birlikte şahit olacağız. Ve ilk turda Cumhurbaşkanımızı seçtirerek, tarihe yeni bir sayfa açacağız. Tüm teşkilatımızdan bu süreçte destek bekliyoruz” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x