Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Giresunlular İftar Sofrasında Buluştu

Pendik Giresun Federasyon Başkanlığı tarafından düzenlenen Giresunlular iftar programı, 28.04.2022 Perşembe günü Millet Bahçesi’nde gerçekleştirildi. Programa Pendik protokolü ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

AK Parti Giresun Milletvekili Hasan Turan konuşmasında; “Rahmet ve mağfiret ayını hüzünle uğurlarken hemşehrilerimizin gönül sofrasında buluştuk, büyüklerimize hal hatır sorduk, küçüklerimizin gözlerinden öpüyorum.
Organizasyona ev sahipliği yapan Belediye Başkanımız Ahmet Cin ve ekibine, Dernek Başkanımız Hüseyin Döner’e ve bizi bağırlarına basan hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.

Katılım sağlayan protokol arasında; Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti Giresun Milletvekili Hasan Turan, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin, Alpi Diş İHastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak, Giresunlular Dernek Başkanı Hüseyin Döner ve  çok sayıda vatandaş iftar masalarında yerlerini aldı.

Tasavvufi müzik ile başlayan program, Kuran tilaveti ile devam etti. Ezanın okunması ile dualar edilerek oruçlar açıldı.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x