Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

GENÇLİK KAMPI KAYITLARI BAŞLIYOR

Pendik Belediyesinin gençlerin hizmetine soktuğu Gençlik Kampı, yenilenen konaklama üniteleriyle misafirlerini bekliyor. Gençlik Kampı için 29 Temmuz’da internet sitesi üzerinden kayıtlar alınmaya başlayacak

Pendik Belediyesinin geçtiğimiz yıl hizmete açtığı ve bu yıl yenilenen konaklama üniteleriyle gençlere kapılarını açan Gençlik Kampı için kayıtlar 29 Temmuz’da başlıyor. Yemyeşil ağaçlar, masmavi gökyüzü, sessiz ortam ve tertemiz havasıyla sunduğu eşsiz ortamda gençler, sportif, kültürel ve eğlenceli aktivitelerin yer alacağı eğitim programlarıyla dopdolu günler yaşayacak. Ücretsiz olarak verilen Gençlik Kampı’na ilçe sınırları içerisinde ikamet eden 12-16 yaş arası tüm öğrenciler katılabilir. Kamplarda kız ve erkek dönemleri ayrı ayrı yapılıyor. Kontenjanla sınırlı olan başvurular, www.pendik.bel.tr internet sitesi üzerinden alınıyor.

Kampta doyasıya vakit geçirecekler

Gençlik Kampı’nda futbol, voleybol, masa tenisi, mas güreşi, okçuluk, dağ bisikleti, badminton, doğa yürüyüşü, mangala, satranç, çuval yarışı, yumurta yarışı, halat çekme ve macera parkuru gibi sportif etkinliklerin yanı sıra müzik, film ve belgesel gösterimi ile eğitim seminerleri ve kitap değerlendirme gibi sosyal ve kültürel etkinlikler de yapılacak.

Detaylı bilgi için; https://www.pendik.bel.tr/haber/detay/pendik-belediyesi-genclik-kampi?fbclid=IwAR3krE4DopW-w8Cf6bI5l79RuJNgfrB8w_wwi4HGaQgmM87IG4oOTQvH5XE linkini tıklayabilirsiniz.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x