Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ONURCAN İÇİN GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Talihsiz bir şekilde, bindikleri fiber teknenin alabora olmasıyla hayatını kaybeden Onurcan Özcan, ailesini olduğu kadar tüm Pendiklileri de derinden üzerek sarstı.

Şile’nin İmrenli Koyu’ndan gezi amacıyla denize açıldıktan sonra, üzerinde bulundukları fiber teknenin dalga nedeniyle alabora olup batması sonucu hayatını kaybeden iki kişiden biri de Pendikli Onurcan Özcan’dı.

Bir dönem Pendik Belediyesi CHP meclis üyeliği yapan Metin Özcan ve Hatice Özcan’ın oğlu olan Onurcan’dan gelen acı haber, ailesini olduğu kadar, tüm Pendiklileri de derinden üzerek sarstı.

Henüz 21 yaşındaki Onurcan, müzisyenliği, içtenliği, arkadaş canlısı oluşu, yardımseverliği ve pozitif kişiliği ile içinde bulunduğu her çevrede insanların sevgisini kazanmış bir gençti.

Onurcan’ın cenazesi geçtiğimiz Çarşamba günü, ikindi namazına müteakip, CHP ilçe örgütü mensuplarının ve Pendiklilerin de yoğun katılımıyla Kurtköy mezarlığına defnedildi.

Pendik gazetesi ekibi olarak Onurcan’a ve hayatını kaybeden diğer genç arkadaşı Recep Gülyıldırım’a Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x