Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

GENÇ MUHTAR ADAYINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Doğu Mahallesi’nin en genç Muhtar Adayı Ahmet Öden, kendisinden yaşça çok büyük olan ve rakibi durumundaki mevcut muhtar Bekir Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek çiçek verdi.

Pendik Doğu Mahallesi muhtar adaylarından Ahmet Öden, yaptığı jest ile hem diğer muhtar adaylarına hem de siyasilere örnek bir davranışta bulundu.

Öden, Doğu Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Bekir Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek kendisine başarılar diledi ve saygılarını sundu.

Öden, yaptığı bu jestle ilgili olarak gazetemize şu değerlendirmede bulundu:
“Seçim bir yarıştır. Sonunda ancak bir kazanan olacak. Bizim mahallemizde 6 aday yarışıyor. Yarışın centilmence sona ermesi en büyük dileğim. Çünkü seçim bittikten sonra yine yüz yüze bakacağız. Hepimiz bu mahallede yaşıyoruz.

Aynı zamanda mahallemize hizmet edenleri de unutmamak lazım. Mevcut muhtarımız Bekir Bey amcamız da bunlardan biri.  Ona saygım sonsuz. Kendisini ziyaretimin sebebi budur. Lakin ben onun da oyuna talibim. Bayrağı kendisinden daha ileriye taşımak için devralmak istiyorum.

Bu vesileyle şimdiye kadar yaptığı hizmetler için Saygıdeğer Muhtarımız Bekir Yılmaz amcaya da şükranlarımı sunuyorum”

Ahmet Öden Kimdir?

1995 İstanbul Pendik Doğu Mahallesi’nde dünyaya gelen Ahmet Öden, 3 üniversitede eğitim almıştır.

Gedik Üniversitesi – Halkla İlişkiler Bölümü, Anadolu Üniversitesi – Adalet Bölümü, Anadolu Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde eğitim almıştır. Ahmet Öden hala Doğu Mahallesi’nde ikamet etmektedir.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x