Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

GELECEK PARTİSİ PENDİK İLÇE BAŞKANLIĞI ‘NA ÖMER KELEŞ ATANDI

Genel Başkanlığını Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı Gelecek Partisi Pendik İlçe Başkanlığına Ömer Keleş atandı.

1995 Van Erciş doğumlu Ömer Keleş ( Türkiye’nin en genç ilçe başkanı olarak ) göreve başladı.  Evli ve 1 çocuk babası olan Keleş 2008 yılından bu yana Pendik Yenişehir mahallesinde ikamet etmekte.

Pendik Anadolu İmam Hatip Lisesi bitirdikten sonra Şırnak İlahiyat Fakültesi’nden mezun olan Keleş, gayrimenkul ve inşaat sektöründe iş yapmakta ( Keleşoğlu İnşaat)

Ömer Keleş gazetemize yaptığı değerlendirmede; ” Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ile partinin kuruluş aşamasından bu yana  birlikte çalışmaktayım. Sürecin başından beri verilen her görevi layığı ile yerine getirmeye gayret ettim. İlçenin kuruluşu ile ilgili hazırlıklarımızı da tamamlayıp halkımızın hizmetine girmiş bulunuyoruz. Benim idealim ülkemizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunma yolunda yürümekti. Bu idealimi gerçekleştirmek için en  uygun ortamı da Gelecek Partisi’nde gördüm . Onun için buradayım. Pendik’te son derece donanımlı bir ekiple çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yerel anlamda da söyleyecek çok sözümüz var. İlerleyen zamanlarda basınımızın da aracılığı ile bunları kamuoyu ile paylaşacağız ” dedi.

Gelecek Partisi Pendik İlçe Teşkilatı, Erol Kaya Caddesi No:46  Aslım Apartmanı Kat: 4 Daire:10 adresinde bulunuyor.

Gelecek Partisi Pendik İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluşmuş vaziyette:

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x