Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Fenomen Hocalar Karpuz Kitabevi’ne Geliyor

11 Eylül Cumartesi 15.00 – 17.30 arası Benim Hocam Yayınlarının hocaları Kadir Gümüş (Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni), İlyas Güneş (Matematik Öğretmeni) ve Barış Akıncıoğlu (Fizik Öğretmeni) sevenleri ve öğrenciler ile Karpuz Kitabevi’nde buluşuyor.

Karşılıklı sohbet ve söyleşi ortamının gerçekleştirileceği bu organizasyona tüm Pendikliler herhangi bir ücret ödemeksizin davetliler.

Adres: Yeni Mahalle Abdülhalik Renda Cad. Işıldak A Blok No:16/G (Pendik toplu minibüs durakları karşı sokağı)

0216 354 77 44

Kitabevi, kafe, oyuncak, özel etüt alanları, orijinal uygulamaları ve sürprizleri ile Karpuz Kitabevi rengarenk ışıldayan çok işlevsel bir mekan.

Pendik şehir merkezinde, toplu minibüs duraklarının karşı sokağı üzerinde açılışı yapılarak hizmet vermeye başlayan Karpuz Kitabevi, sahip olduğu özelliklerle sıra dışı bir işletme.

Kitabevi, kafe, oyuncak ve ders çalışabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz özel alanlardan oluşan konseptiyle Karpuz Kitabevi; Avrupai standartları yakalamış bulunuyor.

İşletmede öncelikle; en çok okunan, en çok satan kitaplar başta olmak üzere aradığınız tüm kitapları bir arada bulabiliyor ya da sipariş vererek 24 saat içinde temin edebiliyorsunuz.

Özel raf sistemi sayesinde aradığınız her kitaba kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Hangi kitabın hangi seviyeye uygun olduğuna dair yönlendirici bilgiler de seçiminizi kolaylaştırıyor.

Karpuz Kitabevi’nde yine anaokulundan üniversiteye kadar, okul derslerini destekleyici kaynak ve materyaller de bulunuyor.

LGS, YKS, (TYT, AYT, DİL), KPSS, ALES, DGS’de en iddialı yayınlar mevcut.

Kafe olarak da işlevsellik gören Karpuz Kitabevi’nde; soğuk ve sıcak 40’tan fazla kahve çeşidi, kahvaltı çeşitleri, salatalar, makarnalar, sandviçler, burgerler, ızgara çeşitleri, tatlı ve pasta çeşitleri, soğuk ve sıcak özel karışımlar, özel ve sürpriz ürünler de bu mekana zenginlik veren, renk katan unsurlar olarak dikkat çekiyor.

Oyuncak reyonunda çocukların en beğendiği lisanslı oyuncaklar albenileriyle cezbediyor.

Fiyatların oldukça uygun tutulduğu işletmede, açılışa özel %30 indirim, para ve puan biriktirerek yıl boyu karlı alışverişler yapabileceğiniz ‘Karpuz Kart’ uygulaması; farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için ‘Sürpriz Kitap’ köşesi de var. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde yine özel ikramlarla karşılaşıyorsunuz.

Öğrenciler arasında ‘Paragrafı Sevdiren Hoca’ olarak bilinen Hamza Kaya ve müteşebbis Adem Gedikiştiraki’nin ortaklaşa hayat verdiği Karpuz Kitabevi; görülmesi, gezilmesi yönünde tavsiye ettiğimiz müstesna bir nokta.

Gidin, bakın, okuduklarınızdan fazlası ile karşılaşacak ve seveceksiniz.

 

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Elif Kırnak
8 ay önce

Pendik’e bir kitabevi kesinlikle gerekiyordu. Sakin, çok güzel bir yer. Çalışanları ilgili. Sunmuş oldukları ikramlar da lezizdi.

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x