Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

FATİH ERYILMAZ MHP İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

MHP 25. ve 26. dönem İstanbul 1. Bölge Milletvekili  Adayı  ve MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Mali Müşavir Fatih Eryılmaz, MHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu.

Fatih Eryılmaz MHP Genel merkezine giderek Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Başarılı siyasetçi adaylık başvurusunun ardından seçim çalışmalarına hız verdi. 

Fatih Eryılmaz, 1979 Kadıköy doğumlu, evli ve 2 çocuk babası. İstanbul Kartal’da ikamet etmekte. Memleketi Eskişehir’in Han ilçesi olmakta.

Anadolu Üniversitesi İşletme, Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerinden mezun olduktan sonra öğrenimine, Bahçeşehir Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisansına devam etmekte. New  York Studio Kurumu’nda yabancı dil eğitimi alan Eryılmaz, 2011 yılın da Serbest Muhasebeci Mali Müşavir oldu.

İnsan kaynakları, performans yönetimi, yetenek yönetimi, liderlik, sosyal medya ve stratejik yönetim alanında birçok ulusal seminerlere ve konferanslara katılarak sunum çalışmaları yapmakta. Kendi araştırma konuları üzerinde, ulusal düzeyde makale çalışmaları bulunmakta. Birçok kurumsal firmaya kişisel ve sosyal beceri eğitimleri vermekte.

İnovasyon, Koçluk,  İç denetçi, Kalite Yönetimi, Bütçe Yönetimi,Yetkinlik Yönetimi, İkna Teknikleri, Koçluk Bazlı Takım Olma, Yaratıcı Düşünme ve Problem Çözme, Liderlik ve Etkin Yöneticilik, Stres Yönetimi, Çatışma Yönetimi, İkna Sanatı, Diksiyon ve Güzel Konuşma Sanatı, Müzakere Teknikleri, Sinerji, 4857 Sayılı Yeni İş Kanunu ve Uygulamada Karşılaşılan Sorunlar, , Teşvik ve Geçici İş ilişkisi , 6331 Sayılı İSG Kanunun Firmalara Getirdiği Yükümlülükler ve Çözüm Yolları, 6661 Sayılı Kanunun Getirdiği Yükümlülükler ,Küçük ve Orta Boy İşletmeler İçin Türkiye Finansal Raporlama, Türk Ticaret Kanunu,konularında sertifikaları bulunmakta.

2011 yılından beri, Kıraça Holding – Hexagon Studio firmasında İnsan Kaynakları bölümünde üst düzey yönetici olarak görevine devam etmekte.

Daha öncesinde uzun yıllar; Turkcell, Sabancı ve Koç Grubu’nda yer alan kurumsal firmalarda üst düzey görevlerde bulundu ve İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku konularında İstanbul adliyelerinde bilirkişilik yaptı.

Siyasi alan da almış olduğu görevler,

2017-2018 :  İstanbul  İl Yönetim Kurulu Üyesi – İl Başkan Yrd.

2015-2016:  Genel Merkez Siyaset ve Liderlik Okulu

2015-2016 : 25. ve 26. Dönem  İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı

2015-2016: Kartal İlçe Başkan Yardımcısı

2014 -2015 :  Pendik İlçe Başkan Yardımcısı

2013- 2014 :  Pendik Belediye Meclis Üyesi Adayı

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x