Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

FATİH DEĞERMENCİ: TÜRKİYE’NİN BİRLİĞE İHTİYACI VAR

MHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Fatih Değermenci, seçim süreci ile ilgili olarak gazetemize bir değerlendirme yaptı.

24 Haziran’da yapılacak seçimlerin sıradan bir seçim olmadığının altını çizen Değermenci;

“Türkiye, binlerce yıllık muhteşem tarihi ve mevcut potansiyeli ile yakın geleceğin lider ülkesi olmaya aday, Türk ve İslam aleminin umudu konumunda bir ülkedir.

Bu yüzden de malum güçlerin hedefindedir.

Bu malum güçlerin hedefi; tüm imkanlarını seferber ederek, Türkiye’nin yükselişini engellemektir. Bunun için de geçmişte olduğu gibi; öncelikle içimizdeki birlik ve beraberliği zayıflatmak istemektedirler.

Üzülerek görüyoruz ki, bu noktada bazı kesimleri de rahatlıkla kullanabilmekte, onları kendi amaçlarına hizmet eden konuma getirmektedirler.

Bunun karşısında oluşturulan Cumhur İttifakı, memleketimizin birlik ve beraberliğini, milli menfaatlere, vatana – millete – bayrağa hizmeti temsil etmektedir.

Milliyetçi Hareket Partisi bu ittifakın içinde yer alırken, ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ anlayışı ile hareket etmiştir.

Kendisine teklif edilen ‘Başbakanlık’ unvanını elinin tersiyle itebilmiş olan liderimiz Devlet Bahçeli’nin bu ittifaka öncülük etmesi, MHP’nin herhangi özel bir menfaat hesabı yapmaksızın; milli çıkarlarımız ve devletimizin bekası uğruna fedakarlıklar yaptığının da açık delilidir.

Vatandaşlarımızın 24 Haziran’da oy kullanırken bu tarihi süreci doğru yorumlayacağına, gerek malum güçlere, gerekse onların içerideki iş birlikçilerine bir kez daha gereken cevabı vereceğine inancım tamdır.

Gün, Türk devletinin bekası için milletimizin birlik ve beraberlik içinde hareket etme günüdür” dedi.

1976 Trabzon Akçaabat doğumlu olan Fatih Değermenci, inşaat mühendisi ve Pendik’te ikamet etmekte.

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x