Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

EN SEVİLEN ADAY OLDU

DSP Pendik Belediye Başkan Adayı Murtaza Sasa, seçim sürecindeki pozitif tutumu ile partili partisiz herkesin sempatisini kazanmayı başardı

 DSP Adayı Murtaza Sasa, bu seçimlerde partisi adına yarışırken, sergilediği performans ile hem örnek bir başkan adayı oldu hem de kamuoyunun takdirini aldı.

Siyasilerin her geçen gün birbirlerine karşı daha da kırıcı – yıpratıcı olduğu seçim atmosferinde Sasa; hoşgörüsü, olaylara yapıcı ve seviyeli yaklaşımı, beyefendiliği ve daima güler yüzlü görüntüsü ile ön plana çıktı.

Son olarak Pendik Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (PESİAD) belediye başkanlarını bir araya getirdiği organizasyonda kürsüye çıkan Murtaza Sasa, buradaki konuşması ve diğer adaylara yaklaşımı ile de büyük beğeni topladı.

Sasa konuşmasında; “Ben diğer tüm aday arkadaşlarımın da Pendik için güzel şeyler düşündüklerine, birçok değerli proje hazırladıklarına inanıyorum.

DSP olarak bizim yönetim anlayışımızda bazı farklılıklar var.  Ben bu farklılıkların Pendiklilerin beklentilerine cevap vereceğine, bunun için de DSP’nin işbaşına gelmesi gerektiğine inanıyorum.

Örneğin Pendik son yıllarda birçok anlamda büyüdü – gelişti. Ama bu büyüme ilçe ekonomisine aynı oranda yansıtılamadı. Vatandaşlarımızın yaşam standardı yerinde saydı hatta geriledi.

Ben belediye başkanı seçilirsem, önceliği ilçe ekonomisinin, dolayısıyla esnaf ve vatandaşlarımızın ekonomisinin iyileştirilmesine yönelik çalışmalara vereceğim. Bu yönde ekip olarak birçok proje geliştirmiş bulunuyoruz.

Beraberinde, sosyal ve kültürel alanlarda halkımızın bütününe hitap edecek uygulamalarla şehrin yaşam kalitesini de yükseltmeyi planlıyoruz.

Tüm siyasi parti adaylarının farklı farklı projeleri mevcut. Bu projeler arasından beğendiklerimizi de hayata geçirebiliriz. Onlar da bizim projelerimizi pekala kullanabilirler. Herkesin öncelikli amacı Pendik’e ve Pendiklilere yarar sağlamak olmalıdır” dedi.

Sasa’nın bu konuşması davetliler tarafından da kuvvetle alkışlandı.

Murtaza Sasa’nın diğer bir özelliği de; konuşurken vücut dilini çok iyi kullanması ve samimiyeti ile savunduğu fikirleri karşı tarafa rahatlıkla aktarabilmesi.

Bildir
3 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Fahrettin Çağlar
3 yıl önce

Tebrikler sayın Murtaza Sasa. Herşeyden önce samimi ve kırıcı olmayan üslübundan dolay kutluyor ve diğer adaylara örnek olmasını diliyor ve başarılar diliyorum.

Hasan
2 yıl önce

Rica ediyorum bir gazeteciye yakışır şekilde doğru ve tarafsız yayın yapın. Ortada itibar edilen, tercih edilen biri varsa elbette haber yapın. ..fakat seçim sonuçlarının da gösterdiği gibi hiç kimsenin itibar etmediği birinin boş yere reklamını yapmak aslında sizin halktan ne kadar kopuk olduğunuzu gösterir ve Pendik adına gazeteciliğinizi sorgulatır

Anonim
2 yıl önce

Neden yorumum yayınlanmıyor? Siz Pendik adına gerçekten gazetecilik yapsaydınız halkın nabzını tutar gerçekleri yapardınız. Seçim sonuçlarının da gösterdiği gibi hiç kimsenin itibar etmediği birinin boş yere reklamını yapmak mıdır gazetecilik…gerçekleri yazmak, objektif ve tarafsız olmak gazeteciliğin temel ilkeleridir. Haklı eleştirimi silmekle şüphe uyandırıyorsunuz. Lütfen gerçek bir gazeteci gibi davranın ve yorumumu silmeden hakkaniyetli yayıncılık yapın

3
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x