Pendik Gazetesi

EN DEĞERLİ TEŞEKKÜR

Tuzla’da görevi esnasında şehit düşen polis memuru Battal Yıldız’ın iki çocuğu, babalarının ölüm yıl dönümünde sünnet oldu.  Kahraman polisin ailesini evlerinde ziyaret eden Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, “Şehitlerimizin çocukları bizlere emanettir” dedi.

Geçtiğimiz yıl 16 Temmuz’da hırsızlık şüphelisiyle girdiği çatışmada şehit olan  Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Battal Yıldız’ın iki çocuğu, erkekliğe ilk adımı atmanın gururunu yaşıyor.  Kahraman polisin  Güzelyalı Mahallesi’ndeki  evini  ziyaret eden Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, ailenin buruk mutluluğunu paylaştı. Eşi Sevtap Şahin ve  Belediye Başkan Yardımcısı Öznur Canayakın’ın da eşlik ettiği  ziyarette 3 yaşındaki Mehmet Ali ve 7 yaşındaki Hasan İlyas’a bisiklet hediye eden Başkan Şahin,  kasklarını da takarak  binmelerine yardımcı oldu.  Başkan Şahin,  “Ülkemizin varlığı, birliği ve güvenliği için şehadet mertebesine ulaşan tüm  kahramanlarımızın çocukları bizlere emanettir. Onları milletçe bağrımıza basıyoruz.” dedi.

Kahraman polis memurunun eşi Emine Yıldız, eşinin kendisine geçen yıl  “Seneye bu zamanlar sana söz veriyorum, sünneti yapacağım” dediğini belirterek, “Bunu dedikten 10 gün sonra şehit düştü. Benim tek gayem, tek çabam, ayakta durmamım tek nedeni onun sözünü yerine getirmek. Destek olan herkesten Allah razı olsun” dedi.

Beğen FAVORİ YORUM OKU
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x