Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ELÇİ, KAYNARCA KEFALET’TE YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Pendik Kaynarca ve Havalisi Esnaf ve Kredi Kooperatifi’nin 35.inci olağan genel kongresi Duduzar Tesislerinde yapıldı. Kongreye, komşu ilçelerden ve Pendik’ten esnaf odaları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, esnaf ve üyeler katıldı. Tek listeyle girilen genel kurulda Hüsamettin Elçi, yeniden başkan seçildi.

Her yıl olağan genel kongresinin gerçekleştirildiği Pendik Kaynarca ve Havalisi Esnaf ve Kredi Kooperatifi’nin genel kurul kararı ile kongrelerin, bundan sonra 3 yılda bir yapılması kabul edildi.

Elçi konuşmasında; “Ben buraya kooperatife kar ettirmek için var değilim. Ben esnafıma sanatkârıma ve benim arkadaşıma kar ettirmek için varım. Mesele kooperatifin rakamlarını büyütmek değil, mesele benim ortaklarımın cebinde o para nasıl kalır onu sağlamaktır. Ben ve yönetimim; samimi söylüyorum ana felsefem budur bunun için uğraşıyorum. İşte bu iyi niyetimle bu gün karşınıza geldim. Bu gün size samimi ve yürekten söylüyorum boş verin şunu yaptık bunu yaptık demeyi şu çabaları şu gayretleri şu fedakârlıkları yaptık demiyorum. Boş verin başkanlığı sizin bana inanarak verdiğiniz o emaneti tevdi etmenizden başka güzel bir şey yoktur. Onun hakkını vermem gerek. Ben onun çabasındaydım. Geçen yıl bana bu görevi tevdi ettiğinizden beri onun çabasındayım” dedi.

Yönetim Kurulu: Hüsamettin Elçi, Şehir Özhan, İsmail Büyükkayıkçı, Cemalettin Kekeç

Denetim Kurulu: Abdullah Bayram, Ayşan Çotuk

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x