Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

EKSEN VIP’TE ÖĞRENCİLERE EĞİTİM TERAPİSİ

Yaşanan pandemi dönemi tüm öğrencileri olumsuz etkileyen bir süreç oldu. Bu süreçte tatminkar bir eğitim alamayan öğrenciler, yeni eğitim – öğretim dönemine de birçok eksik ile başlamak durumundalar.

Oluşan açığın kapatılması, öğrencilerin gerekli donanıma sahip nitelikte geleceğe hazırlanmaları şimdi çok daha önem kazanmış bulunuyor.

İlçemizde eğitim faaliyeti veren ve uzun yıllar çeşitli eğitim kurumlarında üst düzey yöneticilik yapan EKSEN VIP’in Kurucusu Eğitimci Arzu Öztürk bu noktada kolları sıvayan ve gerekli altyapıyı hazırlayarak başarıya odaklanan isimlerden biri oldu.

Öztürk gazetemize yaptığı değerlendirmede; “Eğitim sektöründe, öğrencilerin adeta travma yaşadığı bir dönem geçirdik. Bu travmanın giderilebilmesi için ciddi bir eğitim terapisi şart.

Biz EKSEN VIP’te bu ihtiyacın giderilmesine yönelik ciddi bir altyapı oluşturduk.

Deneyimli Uzman Bir Eğitim Kadrosu, Eğitim Teknolojisinin Son Trendleri ile Donatılmış  6 – 8 – 10 – 12 Kişilik Modern Sınıflar, Öğrenci Koçluğu Sistemi, Birebir Ders ve Takip Desteği, Haftalık Deneme Sınavları,  Eksikliklerin Tespit Edilip Giderilmesi, Özel Dersler, Kişiye Özel Programlar, Uzman Psikologlar Eşliğinde Rehberlik Hizmetleri, Ses İzolasyonlu Kütüphanemiz ile tamamen öğrencilerin başarısına odaklandık.

EKSEN VIP’te; mevcut şartlar dolayısı ile oluşan eksen kaymasını düzenleyecek ve öğrencileri yeniden eğitimin eksenine oturtacak kurumsal bir anlayış hakimdir. Öğrenci ve velilerimize başarıya odaklı her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

EKSEN VIP’te ; 6 – 7 – 8. Sınıf Takviye ve LGS Hazırlık Kursları, 9 – 10 – 11. Sınıf Lise Takviye Kursları ve Üniversiteye Hazırlık Kursları verilmekte.

İletişim: Yeni Mahalle, Süreyyapaşa Caddesi (Süreyyapaşa İlkokulu karşısı) No: 8 Pendik

Telefon: 0(216)  506 22 51  

Instagram: eksenvipkurs

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x