Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

EKREM İMAMOĞLU TRABZONLULAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu seçim çalışmaları çerçevesinde Pendik’te bir dizi ziyaret gerçekleştirdi
İmamoğlu’na CHP İlçe Başkanı Doğan Çakmak, CHP Pendik Kadın Kolları Başkanı Gönül Ekinci, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Yeşim Ağırman, CHP İstanbul Milletvekili Turan Akdoğan, İyi Parti İlçe Başkanı Süleyman Turan ve bazı yönetim kurulu üyeleri elik ettiler.
Dumlupınar Mahallesinde pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet eden, kahvehaneleri dolaşan İmamoğlu’nun ziyaret noktalarından biri de Pendikli Trabzonlular Derneği oldu.
İmamoğlu ve beraberindekileri, dernek başkanı Süleyman Pergel ve yönetim kurulu üyeleri karşılayarak ağırladılar.
Karşılıklı hoş sohbet ortamının oluştuğu buluşmada, ‘hoş geldiniz’ konuşması yapan Pergel, “Biz tüm hemşehrilerimizi seviyoruz. Onların belli noktalarda sorumluluk üstlenmeleri bizler için ancak onur vesilesi olabilir. İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı olan hemşehrimiz Ekrem İmamoğlu’na da çıktığı bu yolda başarılar dileriz” dedi.
Ekrem İmamoğlu yaptığı konuşmada, “Sivil toplum örgütleri herhangi bir siyasi ayırım gözetilmeksizin, her kesimden insanın bir araya gelerek, kültürümüzü yaşattığı oluşumlar. Bu yüzden de çok değerliler.
Ben de İstanbul için, hangi düşünceden olursa olsun ayırım yapmaksızın herkese hizmet üretmek amacını taşıyorum. Zaten bu şehre hizmet edebilmek için, siyaset üstü bir anlayış da şarttır.
Ve inanıyorum ki; İstanbul’u bir dünya şehri yaşanır bir hale getirmek, insanların yaşam kalitesini yükseltmek, ‘tek başına’ değil ‘hep beraber’ çalışarak mümkün olabilir.
Sizlerin desteğini de bu anlayış çerçevesinde talep ediyorum” sözlerine yer verdi.
İmamoğlu buradan ayrıldıktan sonra da sırası ile; Pendik Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, İyi Parti İlçe Teşkilatını ve Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan Zonguldaklılar Derneğini ziyaret ederek Pendik turunu tamamladı.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x