Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

EKREM İMAMOĞLU PENDİK’TE

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Pendik semt pazarında esnaf ziyareti yaptı

Seçim çalışmaları kapsamında öğle saatlerinde Pendik Çamçeşme mahallesinde bulunan semt pazarına gelen Ekrem İmamoğlu, bir süre esnaf ve vatandaşlarla ayaküstü sohbet etti. İmamoğlu, vatandaşların fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmedi. Pazar ziyareti sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ekrem İmamoğlu, “Toplumun bu sıkıntılı günlerini paylaşmamız gerekiyor. Onu öncelediğimizi herkes biliyor. 18 günde yaptıklarımız da bu yönde olmuştu. Tabi bazı anlatımlarımız yeterli olmayabilir. Keşke şu günler bu politikaların uygulandığı günler olsaydı. Ancak ne yazık ki ülke bir ‘adaletsizliği’ konuşur durumda. İnsanlara ifade ettiğimiz; açlık sınırı altındaki ailelere, ekmeğinden suyuna sunacağımız politikaları dinleseydiler. Şu günlerde hep böyle; paylaşarak, uzlaşarak ve ekonomiyi canlandırma adına adımlar atsaydık. Ancak ne yazık ki bir avuç insanın demokrasiye uğrattığı kötü günleri konuşuyoruz ” dedi.

İmamoğlu, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile ortak program yapma sorusuna ise; “Defalarca söyledim, zevkle. İstediği yerde, istediği ekranda, istediği kişiyle” diye cevap verdi.

İmamoğlu daha sonra Pendik Çamçeşme Camii’nde cuma namazı kıldı. Seçim otobüsüne binen Ekrem İmamoğlu, vatandaşları selamlayarak Tuzla’ya geçti.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x