Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Dünyayı Güzelleştiren Kadınlara Özel

Gençlik Kampı’nda kadınlara özel etkinlik düzenlendi. Etkinliğe eşi Mehtap Cin ile katılan Belediye Başkanı Ahmet Cin “Arkadaşlarla istişare ettik, bu yıl kadınlar yılı olsun dedik. Sizler yuvayı kuran dişi kuş gibisiniz, bir ömürlük çok hayırlı bir iş yapıyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

Geçtiğimiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hava muhalefetiyle ertelenen kamp etkinliği Gençlik Kampı gerçekleştirildi. Başvuran kadınlar kamp alanına giderek yeşilliğin içinde vakit geçirdi. Etkinliğe Başkan Ahmet Cin ve eşi Mehtap Cin de katılarak Pendikli kadınlarla sohbet etti. Başkan Ahmet Cin “Arkadaşlarla istişare ettik,

bu yıl kadınlar yılı olsun dedik. Sizler yuvayı kuran dişi kuş gibisiniz, bir ömürlük çok hayırlı bir iş yapıyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun. Ayrıca söylemek isterim ki Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarımız oluyor. Sizler de çevrenizdeki ihtiyaç sahiplerini lütfen bizlere bildirin” ifadelerinde bulunarak kadınların gününü tekrardan kutladı. Ardından katılımcıların çocuklarına hediye suluk verildi.

Doğanın içinde keyifli zaman geçirdiler

Katılımcılar gün boyu çeşitli etkinliklere katıldı. Doğanın içerisinde temiz havada yapılan yürüyüşün ardından kum voleybolu ve basketbol oynandı. Kadınlar alandaki eğitmenler eşliğinde ok attı, bocce, masa tenisi ve satranç oynadı. Gün boyu keyif çayları içildikten sonra kamp ateşi etrafında şarkılar söylendi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x