Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Dünya Masa Tenisi Gününde Sporcu Çocuklar Yarıştı

Sporu seven çocuklar ve gençler ,Pendik Belediyesinin düzenlediği Masa Tenisi Turnuvası’nda kıyasıya yarıştı.6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü nedeniyle düzenlenen turnuvalarda maç sonrası madalya verildi

Pendik Belediyesinin düzenlediği Masa Tenisi Turnuvalarında öğrenciler maçlara katıldı.6 Nisan Dünya Masa Tenisi Gününe özel yapılan etkinlikte spor sever çocuklar masa tenisi oynayarak eğlenceli vakit geçirdi.11-17 yaş arası kız ve erkek çocukların katıldığı maçlarda Pendik Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi sporcuları da yer aldı.1.Ligde Pendik’i temsil eden sporcu çocuklar eşleşerek masa tenisi maçı yaptı. Katılımcılar ısınma maçlarında hem oynadı hem de hakemlik yaparak arkadaşlarını gözlemledi. Kıyasıya süren maçlarda çocuklar lig turnuvaları için hazırlanma fırsatı da yakaladılar. Pendik Belediyesinin düzenli olarak yaptığı turnuva ve eğitimlerde çocuklar masa tenisi gibi bir çok sporu deneyimleme şansı buluyor.

Herkese madalya verildi

Turnuvalara Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Öğütcü de katıldı.Açılış konuşmasının ardından katılımcılarla masa tenisi maçı yapan Öğütcü sporcu çocukları tebrik etti.Sosyal mesafe dikkate alınarak yapılan etkinlikte , Başkan Yardımcısı Öğütcü katılanlara madalyalarını takdim etti.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x