Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

DSP Pendik Belediye Başkan Adayı Murtaza Sasa: BİZİM İTTİFAKIMIZ HALKLA

DSP’nin her ilde aday gösterdiğini belirten Sasa, “İttifakımızı da halkla yaptık” diyor

 DSP Başkan Adayı Murtaza Sasa, beraberinde Pendik Belediyesi meclis üyesi adayları olmak üzere, geçtiğimiz hafta sonu gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

DSP ekibini gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Metin Yazıcı ve Haber Müdürü Gizem Çelik karşıladı.

Yapılacak seçimlerle ilgili karşılıklı bir sohbetin gerçekleştirdiği ziyarette konuşan Sasa şu sözlere yer verdi:

“Demokratik Sol Parti olarak bizim başka bir partiyle ittifakımız yok. Biz halkımızla ittifak yapmış durumdayız. Onların desteği ile bu seçimlerde birçok belediye başkanlığını kazanacağımıza ve seçim sonrası Türkiye’nin anahtar partisi olacağına inancımız tamdır.

DSP Türkiye genelinde 433 noktada belediye başkan adayı göstererek, kurumsal altyapısının gücünü göstermiş, her yerden, her kesimden oy alabilecek, halkla bütünleşmiş bir partidir”

SOLU TEMSİL EDEN PARTİ DSP’DİR

CHP’nin sol çizgisinden hızla uzaklaştığını, AK Parti ve MHP’den bir farkı kalmadığını ifade eden DSP Başkan Adayı Murtaza Sasa; “Biz bu seçimlere hiçbir noktada devşirme adaylarla girmiyoruz. Atatürk ilke ve inkılaplarına yürekten bağlı, inanç ve ilkelerinden taviz vermemiş kendi öz evlatlarımızla giriyoruz.

Esasen, Türkiye’de solu temsil eden tek sol parti Demokratik Sol Parti’dir.

Bu yüzden CHP’nin içindeki gerçek solcular da DSP’ye geçmektedirler” şeklinde konuştu.

PENDİK BÜYÜDÜ, TİCARET KÜÇÜLDÜ

Sasa; “İlçemizin son yıllardaki hızlı büyümesine paralel olarak ekonominin de aynı oranda büyümedi. Özellikle esnaflarımız ticaretlerini iflas eşiğinde sürdürmek zorunda kaldılar. Biz yönetime geldiğimizde öncelikli işlerden biri olarak, ticaretin akışını kolaylaştıracak projeleri hayata geçireceğiz” vaadinde bulundu.

DSP Adayı Murtaza Sasa değer verdikleri projelerden birinin de; İSKİ, AYEDAŞ, İGDAŞ, telefon, internet gibi fatura ödeme merkezlerini bir çatı altında toplamak olduğunu belirterek, “Böylece vatandaşlarımız bir sürü farklı noktada işlem yaptırmak zorunluluğundan kurtulacaklar” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x