Siyaset Haber Girişi : 29 Ocak 2024 17:19

DP Adayı Yücel Yüce’den Gazetemize Nezaket Ziyareti

DP Adayı Yücel Yüce’den Gazetemize Nezaket Ziyareti

Demokrat Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Yücel Yüce, beraberinde eşi Mehtap Yüce, İlçe Başkanı Mustafa Şimşek ve Meclis Üyesi Adayı Zeliha Baş gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. 

DP ekibini, Yazı İşleri Müdürümüz Metin Yazıcı karşılayıp ağırladı.


Oldukça hoş ve samimi bir sohbet ortamının oluştuğu ziyarette yerel seçimlere dair değerlendirmeler de yapıldı.


Buluşma toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.
 

YÜCEL YÜCE KİMDİR?
1971 yılı doğumlu olan Yücel Yüce Hemşin - Rizelidir. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Üniversite öğrenimine Anadolu üniversitesi iktisat bölümünde devam etmiştir.


İsviçre – Liechtenstein’da Kaiser AG bünyesinde belediye ekipmanları üst yapı ve altyapı mekanik makine maintenance bakım onarım eğitimi, Almanya Kiel’de İBAK Altyapı kanal denetleme sistemleri bünyesinde eğitim ve seminerler olmak üzere birçok ülkede bulunmuş olup ülkemizdeki belediyelerimize ve belediyelerimiz hizmetinde çalışan müteahhit ve taşeron birçok kuruluşa ayrıca özel sektörde her türlü altyapı çalışmalarında hizmet veren gruplara danışmanlık hizmetinde bulunmuştur.

Belediye sektöründe gelişmiş toplumlarda görülmesi gereken modern altyapı ve üstyapı teknolojileri ile ilgili birçok ekipman uzmanlığına sahip olan Yücel Yüce, sektörde bahse konu alanlarda birçok yerli ve milli ekipman yapımında danışmanlık ve bilgi öncülüğü yaparak bu alanlarda birçok eleman yetişmesine vesile olmuştur.

Halen bu alanlarda sektöre faydalı milletimize ve devletimize faydalı olmaya gayret göstererek devam etmektedir.

Aynı zamanda sporcu bir kişiliğe sahip olan Yüce, ilkokul yıllarından beri futbola olan tutkusundan dolayı çeşitli takımlarda bulunmuş spor sahalarında da mücadeleci kişiliğini senelerce göstermiştir.

Çalışma Hayatında temel ilkesinin vatanına bağlılıkla, milletine hizmet anlayışıyla hareket eden Yüce bugüne kadar bütün halk kesimine eşit hizmet anlayışıyla çalışmaktan gurur duyduğundan bahsetmiştir.

Halkı ve vatanı için gerçek hizmet anlayışıyla mücadele etmiş bir iş insanıdır.

31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Demokrat Parti Pendik Belediye Başkan Adayı olan İş İnsanı Yücel Yüce; emekli, evli ve iki çocuk babası olarak Pendik’te yaşamaktadır.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.