Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

DOĞU MAHALLESİ’NE GENÇ MUHTAR ADAYI

Halkla İlişkiler, daha sonra da Adalet Yüksekokulu’ndan mezun olan Ahmet Öden, şu anda da Uluslararası İlişkiler Bölümü 4.sınıf öğrencisi.

Pendik Doğu Mahallesi’nde esnaflık yapmakta olan 1995 doğumlu Ahmet Öden muhtarlık seçimleri için adaylığını açıkladı.

Geçtiğimiz hafta mahalle eşrafından katılımcıların da bulunduğu adaylık açıklamasında gazetemize konuşan genç muhtar adayı Öden şu sözlere yer verdi: “Ben Doğu Mahallesi’nin çocuğuyum. Bu mahallede ikamet eden ve aynı zamanda iş hayatını sürdüren bir  birey olarak, mahalle sakinleri ile sürekli ve sık temas içerisindeyim. Beni tanıyanlar gerek kişiliğime, gerekse iş hayatındaki dürüstlük ve çalışkanlığıma vurgu yaparak,  aday olmam noktasında ısrarcı oldular. Bu yüzden Doğu Mahallesi’nin doğal muhtar adayıyım diyebilirim.

Eğer layık görülür de, muhtar seçilirsem, öncelikli olarak gençlerimize yönelik aktiviteler gerçekleştireceğim. Mahallemizde çok sayıda genç var. Bunlar uyuşturucu ve benzeri tuzakların potansiyel kurbanları durumundalar. Onların eğitime, spora, kültüre, sosyal aktivitelere yönlendirilmesinde, belediyeyle iş birliği içine girerek rol oynayacağım.

Mahallemizin diğer tüm problemlerine de yine mahalle sakinlerinin görüş ve önerileri doğrultusunda, belediyemizle sağlıklı ilişkiler kurarak çözüm getirme çabasında olacağım.”

Aslen Mardinli olan Ahmet Öden yüksek tahsilini Halkla İlişkiler bölümünün ardından, Adalet Yüksekokulu’nu bitirerek tamamladı. Bunlarla yetinmeyen Öden, şu anda  da Uluslararası 4.sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatını sürdürmekte.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x