Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

DAVUT GÜLOĞLU BERR DİNAMİK OPTİK AÇILIŞI İÇİN PENDİK’E GELİYOR

Kasım ayında 19 Mayıs Caddesi üzerinde hizmete başlayan Berr Optik 2.şubesini Doğu Mahallesi Florya Sokak No:15/A adresinde (Dünya Göz Hastanesi’nin yanında) Berr Dinamik Optik olarak açıyor.

Berr Dinamik Optik’in 4 Ağustos Pazar günü saat 17:00’de gerçekleştirilecek olan açılışına Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, ilçemizin sevilen esnaflarından Akçal Ekmek’in işletmecisi Selim Akçal’ın yanı sıra Karadenizli ünlü sanatçı Davut Güloğlu da katılarak hayranlarıyla buluşacak.

Açılışın ilerleyen saatlerinde 19:00 gibi yine tanınmış sanatçılarımızdan Ramazan Çelik de etkinlikte yer alacak.

Berr Dinamik Optik İstanbul’un sayılı konsept mağazalarından biri olarak planlanmış. 2 katlı ve 500 metrekarelik bir alana sahip mağazada dünyaca ünlü İtalyan marka, güneş ve optik gözlükler satışa sunuluyor.

Mağazanın ilk katı outlet bölümü olarak organize edilmiş. 2.kat da ise VİP hizmet veriliyor. Burada almak istediğiniz gözlüğü rahat ve özgür bir ortamda deneyebiliyorsunuz. Mağazada ayrıca çocuklara özel çocuk gözlüklerinin yer aldığı bağımsız bir alan da mevcut.

Berr Dinamik Optik’te her biri optisyenlik mezunu olan – baba mesleğini devam ettiren Halil, İbrahim, İsa, Kerim, Ünzile olmak üzere 5 optisyen görev yapıyor. Onların en etkin yardımcıları da sektörde artık bir duayen olan Bahadır. ‘Dinamik’ tabiri zaten bu dinamik kadrodan geliyor.

Gazetemize bir açıklama yapan mağaza yetkilileri, “Biz burada müşterilerimize keyifli VİP bir ortam sağlayarak, dünyaca ünlü İtalyan markaları sunuyoruz. Mağazamızda bulunan her ürün güvenilirdir. Tüketiciyi yanıltmıyoruz. Bunun altını da özellikle çiziyoruz” şeklinde konuştular.

Berr Optik’te yer alan markalar şu şekilde: DSQUARED2, MONCLER LUNETTES, TOM FORD EYEWEAR, BULGET, FREDDİE WOOD, LACOSTE, ARMAND BASI EYEWEAR, VEDI VERO, HALLY & SON, MODO, GF FERRE, CARRERA EYEWEAR, LINEA ROMA, AGATHA RUIZ DE LA PRADA, İTALİA İNDEPENDENT, TOMMY HILFIGER

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x