Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ÇÖZÜMCÜ VE ÜRETKEN OLACAĞIZ

CHP Meclis Üyesi Niyazi Güneri; “Bizim işimiz yalnızca problemleri çözmekle sınırlı kalmayacak. Yaşam kalitesini artıracak yenilikçi projeler de gerçekleştireceğiz” diyor

 Gündemle ilgili olarak gazetemize bir değerlendirme yapan CHP 7.sıra Meclis Üyesi Adayı Niyazi Güneri; “Meseleleri çözmek ve mesafe almak için öncelikle kamuoyunun ortak sesini duymak ve bu sese duyarlı davranmak gerekir” dedi.

AK Parti yönetiminin özellikle son dönemlerde halktan iyice uzaklaştığını, yönetim kademesinde yer alanların vatandaşa tepeden bakar olduğunu söyleyen Güneri; “Biz bunu yapmayacağız. Halka rağmen, ideolojik temelli ya da masa başında 3 – 5 kişinin inisiyatifi ile üretilmiş hiçbir projeyi dayatmayacağız. Vatandaşımızla, esnafımızla, iş adamımızla sürekli diyalog içinde olarak, hizmetlerimizi buradan hareketle uygulamaya sokacağız” ifadesinde bulundu.

Sosyal yaşamda politik kimliği ile ön planda olmadığını ve her görüşten insanla dostlukları bulunduğunu belirten Güneri; “Ben uzun yıllardır otomotiv ve sanayi sektöründe hizmet veren, iş dünyasında kariyeri olan bir arkadaşınızım. Dolayısıyla; ekonomik anlamda bir ihtiyacım – beklentim ya da makam – mevki hırsım yok. Meclis üyeliğine, yaşadığım ilçeye ve bu ilçeyi birlikte paylaştığım insanlara hizmet etmek, sahip olduğum donanımı ülkem için kullanmak amacıyla talip oldum.

Şunu da ifade etmek isterim ki; mesele sadece problemleri çözme meselesi de değildir. Önemli olan; sorunları çözmekle birlikte, ilçeye ve ülkeye mesafe aldıracak, insanların yaşam kalitesini yükseltecek yenilikçi projeler de üretebilmektir.

Biz CHP ekibi olarak bunu gerçekleştireceğiz” dedi.

KİMDİR

1965 Sivas Divriği doğumlu Niyazi Güneri, uzun yıllar Otomotiv & Sanayi sektöründe hizmet veren bir işadamıdır. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Çamlık mahallesinde ikamet eden Güneri’nin işyeri de Fevzi Çakmak mahallesindedir. Lise mezunudur.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x