Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Çocuklara Masal Şenliği Etkinliği

Pendik Belediyesi açık hava etkinliklerinde çocukları unutmadı. Çocuklar için 3 gün sürecek masal şenliği etkinliği hazırladı. Dün ilki gerçekleştirilen şenlikte çocuklar masal, pandomim gösterisi, Hacivat Karagöz oyunuyla renkli ve eğlenceli saatler geçirdi.

Pendik Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar doyasıya vakit geçirdi. Minik yarışmalarla becerilerini geliştiren çocuklar hareketli müziklerle dans etti. Masalları pür dikkat dinlerken pandomim sanatçısının şaşırtan gösterisiyle de eğlendiler. Daha sonra sahneye çıkan Hacivat Karagöz ikilisi ise esprileriyle çocukları ve onlara eşlik eden velileri güldürdü. Alanda her açık hava etkinliğinde olduğu gibi konuklara mısır ve pamuk şekeri ikram edildi.

Haftaya peş peşe 3 gün çocuk tiyatrosu

Öte yandan Pendik Millet Bahçesi’nde çocuklara yönelik etkinlikler devam ediyor. Bugün (19 Ağustos) ve cuma günü gerçekleştirilecek masal şenliği programının yanı sıra önümüzdeki hafta salı, çarşamba ve perşembe (24-25-26 Ağustos) günleri birbirinden renkli çocuk tiyatroları düzenlenecek.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x